Олександра Лобода та Лідія Таран

Про проєкт

Проєкт "Здійсни мрію" стартував 29 квітня 2016 року, у Всесвітній день бажань. Його реалізують 1+1 медіа і ТСН спільно з благодійним фондом «Ти не один» та ВБФ «Крона». За час існування проєкту здійснено сотні грандіозних мрій маленьких пацієнтів лікарень. Адже такі діти мають бачити не тільки біль медичних процедур і сльози близьких, а й світ, наповнений добром та усмішками, радістю, нашою любов’ю і підтримкою. Проєкт допомагає відчути справжнє щастя тим, хто найбільше цього потребує! Такі емоції цілющі, вони позитивно впливають і на життєві показники дітей, і на процес лікування. Це своєрідна психотерапія, справді потрібна і дітям, і їхнім рідним, і лікарям.

Та команда проєкту побачила сумну тенденцію — здатність дітей мріяти згасає. Але ж великі мрії— це великі цілі і великі досягнення!

У червні 2018 благодійний фонд "Ти не один" спільно з UMG провів дослідження "Про що мріють діти?" серед усіх дітей — і здорових, і дітей зі складними захворюваннями. Результати приголомшили: 95% дітей мають бажання, здебільшого матеріальні і лише 5% мріють без меж. А також виявилось, що 38% батьків взагалі не знають про мрії своїх дітлахів.

Саме тоді, окрім здійснення мрій діток, які боряться за життя, ми поставили собі мету - змінити цю статистику та ставлення суспільства до мрій в цілому, подарувати натхнення та увімкнути уяву кожної дитини у нашій країні.

"Пам’ятаю, в дитинстві коли ми розповідали свою мрію дорослим або друзям, ділилися чимось сокровенним, нам часто говорили образливий вислів: "Та ну, розмріявся!", а потім ще й насміхалися. І так сталося, що серед нас і наших дітей виявилося дуже мало мрійників, які вміють мріяти без кордонів, без умовностей, які можуть побачити свою велику мету в житті і йти до неї! Але планета відкриває обійми тим, хто не боїться мріяти" - Лідія Таран, кураторка проєкту "Здійсни мрію", ведуча "ТСН".


Навесні 2018 року стартував арт-марафон #моядитячамрія. У рамках якого ми збираємо малюнки дитячих мрій.

З вересня 2018 року у школах України проводяться Уроки мрій, щоб навчити дітей мріяти без меж і йти до мети. Концепцію уроку розробили найкращі вчителі – фіналісти премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 разом з командою Освіторії та Наталею Мосейчук.

Тоді ж розпочався Тур містами України, під час якого ми проводимо у школах і лікарнях Уроки мрій. А дорослих заохочуємо згадувати свої мрії дитинства, розповідати про них та надихати дітей своїм прикладом.

"Занурившись у проєкт, ми усвідомили, що наше головне завдання – зробити так, щоб дітки, які мають складні захворювання та боряться за своє життя і майбутнє, не боялися мріяти безмежно, мріяти про те, що здається недосяжним і казковим. Щоб вони не стримували свої думки й бажання. Адже віра, надія та мрії цілющі! Ми впевнені, мрії лікують! І ми хочемо, аби маленькі пацієнти інакше подивилися на життя, на те, що їх оточує. Діти повинні знати, що цей світ наповнений добром і усмішками, що диво, наша любов й підтримка завжди поруч. А для цього їм так потрібне здійснення їхніх найпотаємніших, найграндіозніших мрій. Чуєш, малюк? Мрій! Мрій навіть про те, що зараз здається недосяжним, і це обов’язково здійсниться!", - Олександра Лобода, кураторка проєкту "Здійсни мрію", ведуча "Профутбол".


У 2018 році до проєкту "Здійсни мрію" у якості волонтера приєдналася ведуча "Сніданку з 1+1" Неля Шовкопляс. Неля не з чуток знає про силу мрій. Бо саме величезна мрія привела її з провінційного містечка на Харківщині у столицю, де дівчина почала підкорювати телебачення. Тепер Неля допомагає дітям знайти свою мрію та шукає чарівників, які можуть допомогти здійснити мрію підопічних проєкту.

Ми зберемо понад 100 000 дитячих малюнків. Пікселі мрій стануть основою кольорового Променю мрій, який полетить до зірок у Всесвіт. І кожен відчує диво у своєму серці і зрозуміє, що все можливо!

Кураторки проєкту: телеведучі Лідія Таран і Олександра Лобода. Волонтер - Неля Шовкопляс. У команді проєкту: журналісти ТСН, співробітники 1+1 медіа, фонд "Ти не один", психологи, педагоги, художники, волонтери, зірки, спонсори та ін.

Запрошуємо всіх стати Чарівниками і здійснити мрію дитини!
Проект підтримують Альфа-Банк Україна, Освіторія та Фонд родини Загорій.

https://www.youtube.com/watch?v=rho_IXk_KW0


До уваги! У випадку здійснення мрії дитини безкоштовно або в інший спосіб, на яку було надано благодійну пожертву, БЛАГОДІЙНИК дає свою згоду на реалізацію мрії іншої дитини, яка є підопічним бенефіціаром проєкту «Здійсни мрію» «БО»ТИ НЕ ОДИН» БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ 1+1 МЕДІА», згідно п.5 ст.6 Закону України (ЗУ) про «Благодійну діяльність та благодійні організації»

"Zdiysny mriyu" (Make a dream) project started on April 29, 2016, on the World Wish Day. In the process of implementation, there was a negative trend - the ability of children to dream is fading. But great dreams are great goals and great achievements.
In June 2018, we conducted research among all children - healthy and children with complex diseases. The results were stunned: 95% of children have mostly material desires and only 5% dream without limits. Also it turned out that 38% of parents do not know about their children's dreams at all.
In addition we set ourselves the goal - to change the statistics and attitudes towards dreams in general.
We started the art marathon #МояДитячаМрія (#MoyaDytyachaMriya - #My childhood dream), within which we started tour through the cities of Ukraine and collect drawings of dreams. During the tour, we visit various schools, hospitals, social centers and family festivals. We conduct Dreams and Art Therapy, an online education program for children in Ukraine - with our partner “Osvitoria”. We also do not leave aside adults and encourage them to remember their childhood dreams, talk about them and inspire children with their own example.
We will collect 100,000 children's drawings. Pixels of dreams will be the basis of the colored Ray, which will fly to the stars in the universe. And Everyone will feel a miracle in his heart and understand that everything is possible!
Project curators: TV presenter Lidiya Taran and Olexandra Loboda. Volunteer - Nelia Shovkoplyas. In the team of the project: journalists TSN, 1 + 1 media staff, charitable foundation “Ty ne odyn” (You are not alone), psychologists, educators, volunteers, celebrities, sponsors, etc.
We invite everyone to become a Wizard and make a dream of a child come true!


Our mission
During the "Make A Dream" project, hundreds of grand wishes of small patients have been realized. After all, such children should see not only the pain of medical procedures and tears of relatives, but also the world, filled with good and smiles, joy, our love and support. The project helps to feel the true happiness for those who need it most of all! Such emotions are curative, they have a positive effect on the children’ vital indicators and on the process of treatment. This is a peculiar psychotherapy, really necessary for children, their relatives, and doctors.
#МояДитячаМрія