Олександра Лобода та Лідія Таран

Про проект

1+1 медіа і ТСН спільно з ВБФ «Крона» започаткували грандіозний проект "Здійсни мрію", покликаний дарувати радість та здійснювати великі бажання тисяч важкохворих дітей з усієї України, для яких кожен прожитий день - це диво. Такі діти мають бачити не тільки біль медичних процедур і сльози близьких, а й світ, наповнений добром та усмішками, радістю, нашою любов’ю і підтримкою. Проект допомагає відчути справжнє щастя тим, хто найбільше цього потребує! Такі емоції цілющі, вони позитивно впливають і на життєві показники дітей, і на процес лікування. Це своєрідна психотерапія, справді потрібна і дітям, і їхнім рідним, і лікарям. Куратори проекту – Олександра Лобода та Лідія Таран

"Ці діти з нами стають сміливішими, долучаються до реального життя, виходять за стіни лікарні. І те, що кожна дитина робить крок до мрії, яка досі здавалася їй фантастичною і нереальною, - це щось незабутнє, що викликає внутрішній тріумф, змінює життя, атмосферу навколо. Про це діти потім розповідають своїм друзям, переглядають фото і відео. Немає такої мрії, яку ми разом не могли б реалізувати! Йдеться лише про бажання людей допомогти. Наш проект – це лише перший крок. Ми зголосилися здійснити тисячі дитячих мрій! І ми тільки на початку шляху. Приєднуйтеся до нас! І якщо нам не під силу здійснити велике чудо одужання, то ми подаруємо щастя, яке діти зможуть відчути, і хай вони почнуть усміхатися, повернуть собі віру й надію, хай бачать радість навколо, незважаючи ні на що", - розповідає про мету проекту ведуча новин ТСН Лідія Таран.

"Занурившись у проект, ми усвідомили, що наше головне завдання – зробити так, щоб тяжкохворі дітки не боялися мріяти, навіть про те, що здається недосяжним і казковим, щоб вони не стримували свої думки й бажання. Адже віра, надія та мрії цілющі! Часто дітки, які мають проводити стільки часу у лікарнях, закриті, вони рідко посміхаються. Але ми впевнені, мрії лікують! І ми хочемо, аби маленькі пацієнти інакше подивилися на життя, на те, що їх оточує. Такі діти повинні знати, що цей світ наповнений добром і усмішками, що радість, щастя, наша любов, тепло й підтримка завжди поруч. А для цього їм так потрібні втілення їх найпотаємніших, найнереальніших мрій. Чуєш, малюк? Мрій! Мрій навіть про те, що зараз здається недосяжним, і це обов’язково здійсниться!", - каже ведуча «Профутбол» Олександра Лобода.

Запрошуємо і вас стати чарівниками для діток, разом виконувати їхні великі бажання та творити добро. Лише так наш світ стане кращим!

Також ми звертаємося до дітей у лікарнях: мрійте, мрійте більше, вірте, що мрії здійснюються, і пишіть нам на сайт! Ми любимо вас!

https://www.youtube.com/watch?v=rho_IXk_KW0