Олександра Лобода та Лідія Таран

Про проект

Проект "Здійсни мрію" стартував 29 квітня 2016 року, у Всесвітній день бажань. Його реалізують 1+1 медіа і ТСН спільно з благодійним фондом «Ти не один» та ВБФ «Крона». За час існування проекту здійснено сотні грандіозних мрій маленьких пацієнтів лікарень. Адже такі діти мають бачити не тільки біль медичних процедур і сльози близьких, а й світ, наповнений добром та усмішками, радістю, нашою любов’ю і підтримкою. Проект допомагає відчути справжнє щастя тим, хто найбільше цього потребує! Такі емоції цілющі, вони позитивно впливають і на життєві показники дітей, і на процес лікування. Це своєрідна психотерапія, справді потрібна і дітям, і їхнім рідним, і лікарям.

Та команда проекту побачила сумну тенденцію — здатність дітей мріяти згасає. Але ж великі мрії— це великі цілі і великі досягнення!

У червні 2018 благодійний фонд "Ти не один" спільно з UMG провів дослідження "Про що мріють діти?" серед усіх дітей — і здорових, і дітей зі складними захворюваннями. Результати приголомшили: 95% дітей мають бажання, здебільшого матеріальні і лише 5% мріють без меж. А також виявилось, що 38% батьків взагалі не знають про мрії своїх дітлахів.

Саме тоді, окрім здійснення мрій діток, які боряться за життя, ми поставили собі мету - змінити цю статистику та ставлення суспільства до мрій в цілому, подарувати натхнення та увімкнути уяву кожної дитини у нашій країні.

"Пам’ятаю, в дитинстві коли ми розповідали свою мрію дорослим або друзям, ділилися чимось сокровенним, нам часто говорили образливий вислів: "Та ну, розмріявся!", а потім ще й насміхалися. І так сталося, що серед нас і наших дітей виявилося дуже мало мрійників, які вміють мріяти без кордонів, без умовностей, які можуть побачити свою велику мету в житті і йти до неї! Але планета відкриває обійми тим, хто не боїться мріяти" - Лідія Таран, куратор проекту "Здійсни мрію", ведуча "ТСН".


Навесні 2018 року стартував арт-марафон #моядитячамрія. В рамках якого ми збираємо малюнки дитячих мрій.

З вересня 2018 року у школах України проводяться Уроки мрій, щоб навчити дітей мріяти без меж і йти до мети. Концепцію урокурозробили найкращі вчителі – фіналісти премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 разом з командою Освіторії та Наталею Мосейчук.

Тоді ж розпочався Тур містами України, під час якого ми проводимо у школах і лікарнях Уроки мрій. А дорослих заохочуємо згадувати свої мрії дитинства, розповідати про них та надихати дітей своїм прикладом.

"Занурившись у проект, ми усвідомили, що наше головне завдання – зробити так, щоб дітки, які мають складні захворювання та боряться за своє життя і майбутнє, не боялися мріяти безмежно, мріяти про те, що здається недосяжним і казковим. Щоб вони не стримували свої думки й бажання. Адже віра, надія та мрії цілющі! Ми впевнені, мрії лікують! І ми хочемо, аби маленькі пацієнти інакше подивилися на життя, на те, що їх оточує. Діти повинні знати, що цей світ наповнений добром і усмішками, що диво, наша любов й підтримка завжди поруч. А для цього їм так потрібне здійснення їхніх найпотаємніших, найграндіозніших мрій. Чуєш, малюк? Мрій! Мрій навіть про те, що зараз здається недосяжним, і це обов’язково здійсниться!", - Олександра Лобода, куратор проекту "Здійсни мрію", ведуча "Профутбол".

Ми зберемо понад 100 000 дитячих малюнків. Пікселі мрій стануть основою кольорового Променю мрій, який полетить до зірок у Всесвіт. І кожен відчує диво у своєму серці і зрозуміє, що все можливо!

Куратори проекту: телеведучі Лідія Таран і Олександра Лобода. У команді проекту: журналісти ТСН, співробітники 1+1 медіа, фонд "Ти не один", психологи, педагоги, художники, волонтери, зірки, спонсори та ін.

Запрошуємо всіх стати Чарівниками і здійснити мрію дитини!
Проект підтримують Альфа-Банк Україна, Освіторія та Фонд родини Загорій.

https://www.youtube.com/watch?v=rho_IXk_KW0