Назад

Женя Василишин, 14 років

Діагноз:
ДЦП; імунне захворювання кишківника
Мрія:
Мріє озвучити мультфільм
1 особи
зробили внесок
1000 грн.
зібрано з 2000 грн. необхідних
50%
Допомогти

Женя – восьмикласниця з Тернополя. Вона дуже любить читати та дивитися кіно і мультфільми. Тому й завжди мріяла побувати на справжній кінопрем’єрі і навіть більше - озвучити героя мультфільму.

"Я дуже люблю мультики, багато вже їх передивилася. Мені цікаво, як їх роблять, як знімають. Я б дуже хотіла спробувати озвучити цікавого персонажа", - розповіла Євгенія.

Втім, на заваді звичайного життя Жені стоять дві хвороби: ДЦП та імунне захворювання кишківника. Вона постійно приймає пігулки, щоб зменшити нестерпний біль від травлення, та пересувається тільки на візку або за допомогою ходунків.

Проект «Здійни мрію» та B&H Film Distribution Company дізнались про мрію Жені та подарували дівчинці та її родині можливість відвідати велику прем’єру нового мультика від студії Disney «Ваяна». Женя побувала на гала-показі в столичному кінотеатрі Києва «Оскар» й зустрілася там із зірковими телеведучими 1+1 Соломією Вітвіцькою та Валентиною Хамайко.

А 21 грудня 2016 року здійснилася її друга мрія! Разом із кураторкою проекту «Здійсни мрію» ведучою ТСН Лідією Таран Женя побувала у професійній студії звукозапису LeDoyen, де озвучують найкрутіші мультфільми. Там під керівництвом професіоналів, режисерів дубляжу, дівчинка спробувала прочитати різні репліки з мультфільму, попрацювала з інтонацією, а також залишила свій голос у базі студії – для можливих майбутніх озвучувань.

«Мені дуже сподобалося! Я зрозуміла, що це не так просто, як здавалося, але якщо попрактикуватися, то все вийде. Головне – вжитися в роль героя, якого озвучуєш, та уявити його внутрішній світ», - розповіла після свого першого запису Женя.

Під час запису у студії, до Жені та Лідії приєдналась Ольга Гарбузюк, яка в цьому мультику озвучила одну з головних ролей – маленьку Ваяну. Зірка «Голос.Діти-3» поділилася враженнями від роботи й дала кілька особистих порад Жені для вдалого дубляжу.

Здійснення цієї мрії надало дівчинці наснаги та віри у те, що дива трапляються.

«Зараз я впевнено можу сказати, що мрії здійснюються. Дуже сподіваюся, що в майбутньому спробую озвучити мультик і на професійній основі, всі глядачі почують мій голос, і я зможу побачити себе в титрах. Буду чекати запрошення від студії!», - сказала нам Женя.

Дивіться деталі цієї історії у сюжеті ТСН: