Назад

Таня Маланчук, 13 років

Діагноз:
медулобластома
Мрія:
Хочу зустрітись з Потапом
0 особи
зробили внесок
100 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

13-річна Таня з Первомайська Миколаївської області декілька років тому почула страшний діагноз – медулобластома (пухлина мозку). І хоча у 2014 році пухлину видалили, життя дівчинки й надалі проходило у лікарняній палаті через тривалий курс хіміотерапії в столичному Інституті раку.

Коли ми запитали у неї про мрію, вона не вагаючись відповіла, що вже кілька років дуже хоче зустрітись із Потапом (Олексій Потапенко).

Перший сюрприз Таня отримала на свій День народження влітку: на прохання нашої команди Потам записав для дівчинки відеопослання на телефон, в якому підбадьорив її, побажав скорішого одужання і пообіцяв особисту зустріч, коли вона вийде з лікарні.

Таня дуже чекала на зустріч з кумиром, очікування допомагали їй проходити надважкі та болісні процедури. Команда проекту «Здійсни мрію» виконала її бажання та подарувала два квитки для неї з матусею на концерт Потапа і Насті «Золоті кити», що проходив у Києві 16 листопада 2016 року.

І Таня прийшла на концерт – лікарі дозволили! За певний час до початку Потап і Настя зустрілись з Танею за лаштунками, наче давні друзі. Потап вийшов, широко розкинувши руки зі словами "Де тут моя дівчинка?". Автографи, обійми, фотосессія, подарунки, а потім шалена енергетика концерту розхвилювали Таню до сліз радості.

Зараз Таня проходить контрольні обстеження. На зимові свята захотіла поїхати додому в Первомайськ, де зустріла Новий рік з мамою, бабусею і дідусем, і весь час вони обговорювали і згадували це диво зустрічі з Потапом, Настею, дуетом «Время и Стекло, та концерт!