Назад

Руслан Хайдар, 14 років

Діагноз:
Медулобластома
Мрія:
Мріє дізнатись секрети танцю від Дмитра Монатика
7 особи
зробили внесок
3000 грн.
зібрано з 3000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Руслану 14 років, він мешкає у місті Харків. З 7 років хлопчик з захопленням займався брейк-дансом. Руслан проводив увесь вільний час, відточуючи свою майстерність в танці та здобуваючи нагороди. Декілька років юний танцівник жив цим захопленням та з запалом в очах вивчав нові рухи під запальну музику. У всьому хлопчик намагався наслідувати свого кумира - Дмитра Монатика. Від першого виступу Монатика, хлопець не переставав слідкувати та надихатись його танцювальною та музичною творчістю.

.

Але 3 роки тому Руслан відчув різку біль в руці, і просто під час уроків права ручка перестала писати. Лікарі довго намагалися зрозуміти в чому причина та полегшити біль, проте нічого не допомагало. Врешті з’ясувалося, що то були лише симптоми страшної хвороби. У Руслана виявили медулобластому - пухлину головного мозку. Рік тому хлопчику провели операцію з видалення пухлини, і зараз малий дуже мужньо проходить курс хіміотерапії. Через те, що хворобу не змогли виявити на ранній стадії, Русланчик вже рік відновлюється після операції. Допомагає в непростій реабілітації велика мрія повернутися до свого хобі. Та Русланчик розуміє, що через хворобу він не зможе виконувати складні рухи і повернутися в брейк-данс, улюблений стиль танців, яким жив стільки років.

Але юний мрійник не здається і не збирається полишати те, до чого в нього лежить душа. І хоча зараз йому ще складно самостійно ходити, він дуже сподівається, що знову зможе танцювати, наприклад хіп-хоп. Він починає все більше відкривати для себе цей ритмічний стиль і сподівається стати майстерним танцівником, коли повністю відновиться після операції. Надихає хлопця не опускати руки його кумир - Дмитро Монатик. Хлопчик із захватом дивиться усі його кліпи з драйвовими хіп-хоп танцями та знає напам’ять усі пісні. Він мріє зустрітися з Монатиком та навчитись його унікальним запальним рухам. Маленький мрійник навіть намалював цей неймовірний танець для нашого арт-марафону #Моядитячамрія.

Руслан щиро вірить, що знайдуться Чарівники, що допоможуть йому зустрітися з кумиром, який надихає у складний для нього час.


В липні 2019 року Руслан став янголом. На жаль, мрія хлопчика не встигла здійснитись, бо часто здійснення мрії залежить не тільки від зусиль команди, а й від зовнішніх факторів... Ми щиро співчуваємо рідним Руслана. Для всіх нас Руслан назавжди залишиться в пам'яті.