Назад

Дар'я Захарчук, 9 років

Діагноз:
Ювенільний ідіопатичний артрит
Мрія:
Мріє дізнатися секретні прийоми дзюдо від Дар’ї Білодід
10 особи
зробили внесок
4800 грн.
зібрано з 8500 грн. необхідних
56.47%
Допомогти

Даринці 9 років, вона з Києва. З 5 років малеча займалась спортивними танцями, але через два роки Даринка вирішила спробувати новий вид спорту. Дівчинка обрала для себе дзюдо, і вже з перших занять цей вид спорту дуже захопив та сподобався їй.

Але в грудні 2018 року Даринка захворіла на фарингіт. Температуру не могли збити навіть антибіотики, тому батьки викликали швидку і лікарі провели дівчинці повне медичне обстеження. Згодом змогли встановити правильний діагноз - ювенільний ідіопатичний артрит - запалення суглобів. Зараз Даринка перебуває на лікуванні в Охматдиті: вживає необхідні медикаменти, уколи та погодинну гормональну терапію. Поки лікарі не дають ніяких прогнозів, адже хвороба складна і потребує тривалого лікування. Як справжня спортсменка, вона мужньо бореться з недугом.

До хвороби дівчинка тричі на тиждень відвідувала тренування з дзюдо та старанно займалась. Тренер відмічав великий потенціал Даринки, і вже перші змагання стали для неї успішними: вона посіла друге місце. Кумиром дівчинки стала відома українська дзюдоїстка, наймолодша чемпіонка світу - Дар’я Білодід. Юна мрійниця переглядає всі виступи Дар’ї та пильно спостерігає за її спортивною кар’єрою. Дівчину вражає сила духу та стійкість Дар’ї, адже вона стала чемпіонкою світу у 17 років. Даринку дуже тішить, що вони з улюбленою спортсменкою тезки, а ще те, що вони займалися в одному спортивному клубі. Дівчинка вже марила про підкорення нових вершин та здобуття титулів, але на заваді цьому стала хвороба.

Зараз Даринка перейшла на домашнє навчання у школі і поки мусить відмовитись від тренувань з дзюдо. Це дуже засмутило юну спортсменку, і вона постійно питає маму, коли зможе повернутися до улюбленого бойового мистецтва. Дівчина стала ще пильніше спостерігати за спортивними досягненнями Дар’ї Білодід. Це дає надію, що скоро їй стане краще, вона повернеться до тренувань і зможе встановлювати власні рекорди. Спеціально для нашого арт-марафону #МояДитячаМрія Даринка намалювала свою мрію.

Майбутня чемпіонка мріє зустрітися зі своїм кумиром та навчитися у неї секретним прийомам дзюдо. Ця зустріч дасть Даринці наснагу перемогти хворобу та повернутися до улюбленого бойового мистецтва!