Назад

Сашко Сагач, 12 років

Діагноз:
інгибіторна гемофілія
Мрія:
Мріє навчатись програмуванню в комп'ютерній академії для дітей
1 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

Сашко живе в селі Хотів Київської області з мамою, а також бабусею і дідусем - інвалідами. Його захворювання заважає вести активний спосіб життя - несподівані крововиливи в суглобі і назовні викликають сильний біль та запалення. Така форма гемофілії, як у Саші, зустрічається дуже рідко.

Зате Саша добре вчиться, дуже здібний до математики, вивчає англійську мову, а найбільше - захоплюється інформатикою. Це його улюблений предмет, вчитель з інформатики хвалить успіхи хлопчика. Вже рік, як Сашко твердо вирішив, що хоче вдосконалювати свої знання в сфері IT-технологій. Він дізнався, що в Києві є комп'ютерна Академія "ШАГ", де є відділення для дітей його віку. Понад усе він мріяв там навчатися і в майбутньому реалізуватисяу цій сфері. Проте у Саші не було комп'ютера, доходи родини дуже скромні.

Знаючи, що наш герой прагне стати програмістом в майбутньому, ми зробили все, аби підшукати для нього місце, де його познайомлять зі світом програмування у веселий спосіб. І чарівники знайшлися! Дитяча комп'ютерна академія "Шаг" запросила Сашка до свого літнього навчального табору.

Мрія почала збуватись із самого ранку, хлопчику подарували ноутбук для подальшого втілення його комп'ютерних мрій. Потім Сашко з мамою відправились до академії, де хлопчик одразу приступив до занять. Під час перебування у таборі Сашко з захоплення познайомився із гейм дизайном і навіть друкував на справжнісінькому 3д-принтері.

"Дякуємо всім, хто долучився до втілення мрії мого сина", - ділиться мама Віра,"це все наче у казці".

Бажаємо Сашкові успіхів у подальшому розвитку і навчанні.