Назад

Андрій Желіхівський, 12 років

Діагноз:
Цукровий діабет, ентеропатія, стан після інсульту
Мрія:
Мріє навчитись програмувати та створити власний бізнес-проект
10 особи
зробили внесок
4100 грн.
зібрано з 3000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Андрійкові 12 років, він мешкає у Києві. З 3 років хлопчик хворіє на цукровий діабет. А декілька років тому йому встановили інсулінову помпу - спеціальний пристрій для безперервного введення інсуліну. Коли Андрійкові було 10, у хлопчика стався інсульт. Після цього в нього паралізувало ліву руку і ногу. Стан хлопчика після інсульту погіршувався і завдяки небайдужим, сім’я змогла зібрати кошти на обстеження в Ізраїлі. Півроку він був прикутий до ліжка, проте сила волі, постійні вправи з реабілітації та відвідини басейну відновили малого. Зараз в Андрійка ще не працює ліва кисть і стопа, він перестав рости, але 2-3 рази на тиждень продовжує займатися з реабілітологом. Через хворобу у хлопчика раз на місяць стаються сильні спазми у кишечнику, і він не може їсти і пити декілька днів. Щороку він має лягати на обстеження в Охматдит.

Така тяжка історія хвороби зробила хлопчика дуже самостійним. Він старанно вчиться, цікавиться як працює бізнес в інтернеті і захоплюється програмуванням. Уже в такому юному віці Андрійко розуміє, що програмування є високооплачуваним. І в майбутньому він зможе цими коштами допомагати тяжкохворим діткам. Тому вже зараз з вчителями хлопчик опановує основи програмування.

Хлопчик виставляє на продаж в інтернет вже непотрібні йому речі, іграшки, та старі гаджети. А ще Андрій почав вигулювати маленьких собачок: так він і підзаробляє, і розробляє ніжку під час прогулянок. Маленький бізнесмен хоче бути фінансово незалежним для того, щоб самому забезпечувати своє лікування та допомагати іншим, і вже відкладає гроші в скарбничку.

Свій перший бізнес проект - створення інтернет-магазину електронної техніки - Андрійко розробив, коли навчався у Школі фінансової гамотності при банку. А ще у хлопчика є хобі - знімати відео для Ютубу. Андрійко мріє навчитись програмувати та зустріти Чарівника, який допоможе йому започаткувати успішний бізнес-проект!Здійснювати мрію Андрійка взялися Чарівники з інтернет-магазину Розетка. Вони підготували для малого дуже багато приємних сюрпризів. Допомагала у всьому фея проекту Олександра Лобода. У призначений день вона зустріла хлопчика біля офісу Розетка. Маленький мрійник ні про що не здогадувався і навіть трошки розгубився. Далі на нього чекала екскурсія та знайомство з провідними програмістами компанії.

Для нашого мрійника Чарівники підготували робоче місце і пообіцяли навчити його програмуванню. Андрійко разом з Олександрою Лободою та програмістом Дмитром почали створювати програму, як і мріяв малий. Відтепер Андрійко став частиною команди Розетка. Як і всім співробітникам, йому подарували футболку, світшот, кепку з лого магазину. Маленький мрійник одразу ж приміряв подарунки!

Наприкінці уроку програмування з Андрійком захотіли познайомитись усі програмісти. Тепер вони щотижня будуть зустрічатися з новим колегою та ділитися з ним своїм досвідом.

Та на Андрійка ще чекав інший сюрприз! Чарівники з Розетка навчатимуть його як вести власний ютуб-канал та стати відомим блогером. Маленький мрійник познайомився з командою, що створює відео-огляди техніки на ютуб-каналі Розетка. Андрійко дізнався багато цікавинок та секретів від справжніх відео-блогерів.

Хлопчик дуже втомився від такого насиченого дня, тому запис його відео-огляду техніки перенесли. За декілька днів Андрійко знову прийшов до студії, аби створити власний огляд техніки. Ніка, відеоблогер Розетки, так потоваришувала з маленьким мрійником, що пообіцяла придумувати сценарії для наступних відео та запрошувати Андрійка брати участь у зйомках.

А ще Розетка подарували хлопчику нотубук та допомогли встановити всі необхідні для програмування та відео-монтажу програми. Завдяки Чарівникам маленький мрійник точно зможе опанувати програмування та стати успішним відео-блогером. Дякуємо Розетка, що подарували Андрійку неймовірні емоції від здійснення мрії та стали його наставниками, що допоможуть у досягненні мети.