Крона
Назад
Вероніка  Тимофієва

Вероніка Тимофієва

м. Сміла Черкаської області

Допомогти

Моя мрія

Вже декілька років Вероніка бореться з первинним ангіїтом цнс (автоімунне захворювання).Це підступний діагноз, який означає, що клітини імунітитету замість сторонніх інфекцій атакують її власне тіло, зокрема нервову систему. Коли тобі 14, хочеться планувати майбутнє, але доводиться щодня коректувати свої плани, на заваді яким стає біль. Дівчина змушена регулярно лежати в лікарні, проходити курси крапельниць зі спеціальною терапією.

Вероніка давно чудово малює, але нещодавно захопилась новими гранями творчості: вона створює персонажів і розробляє для них історії. Дівчина знає, що таке хобі може стати її роботою в майбутньому, але для цього потрібен потужний ноутбук та спеціальні знання програмного забезпечення.

Щоб персонажі оживали не тільки в її уяві, а ними можна було б поділитись з іншими, Вероніка хоче стати аніматором і створити власний мультик. Сюжет уже є: школа, де вчитимуться різні істоти і люди, але обов’язково в злагоді і мирі. Поки Вероніка проходить довгі курси лікування, вона тренує свою фантазію і готується для втілення своєї мрії.