Крона
Назад
Вероніка  Тимофієва

Вероніка Тимофієва

м. Сміла Черкаської області

Допомогти

Моя мрія

Вже декілька років Вероніка бореться з первинним ангіїтом цнс (автоімунне захворювання).Це підступний діагноз, який означає, що клітини імунітитету замість сторонніх інфекцій атакують її власне тіло, зокрема нервову систему. Коли тобі 14, хочеться планувати майбутнє, але доводиться щодня коректувати свої плани, на заваді яким стає біль. Дівчина змушена регулярно лежати в лікарні, проходити курси крапельниць зі спеціальною терапією.

Дівчинка знаходить порятунок у малюванні. Вероніка створює персонажів і розробляє для них історії. Щоб персонажі оживали не тільки в її уяві і щоб ними можна було ділитися з іншими, дівчинка хоче стати аніматором. Її заповітна мрія - створити коли-небудь власний мультфільм.

Чарівниками, які зголосилися здійснити цю мрію та допомогти дитині у створенні її першого мультфільму, стала студія Animagrad (FILM.UA Group) разом із куратором проекту «Здійсни мрію» Лідією Таран та командою 1+1, а також компанією «Новела» (офіційний дистриб'ютор Wacom в Україні).

На Вероніку, котра приїхала на черговий курс лікування до Києва, чекав великий сюрприз, який Лідія Таран із командою готувала близько двох місяців, - разом з мамою дівчинка зустрілася зі справжніми аніматорами, режисерами і художниками студії Animagrad. Вероніка дізналася про складні прийоми анімації, про те, що таке аніматіка і моделінг, навіщо потрібні сторіборди і чому анімація - найскладніший і найдорожчий жанр кіноіндустрії.

«Останні п'ять років я дивлюся мультики і дивуюся - як узагалі це можна робити?! Я хочу дізнатися про це більше, мені хочеться створити свій мультсеріал, щоб у кожній серії був свій унікальний сюжет. Я вже пробувала створювати короткометражки на одному сайті і так ознайомилася з базовими навичками й технологіями. Думаю, що у технічному плані мені не буде дуже складно зробити мультик, головне – придумати сюжет, який захопить глядачів», - розповідає героїня проекту «Здійсни мрію».

Попереду у Вероніки – кілька місяців віддаленого навчання у найкращих аніматорів студії. Ідея історії вже є: в далекому-далекому майбутньому, на одній з планет Сонячної системи відкриється незвичайна школа, яка збере у своїх стінах найдивовижніших істот з усієї Галактики, але з однією важливою умовою - попри великі відмінності в характері, способі життя і навіть фізіології люди й мешканці інших планет будуть жити і навчатися разом «у мирі та гармонії».

Дякуємо друзям проекту за допомогу і підтримку: Олена Борисова, яка керує мережею ресторанів «Сім'ї Діми Борисова», подарувала Вероніці потужний високотехнологічний ноутбук, а представники корпорації Wacom презентували графічний планшет Intuos Comic, встановили на нього пакет необхідних програм і навчили з ними працювати.

«Команда студії Animagrad дуже рада взяти участь у проекті «Здійсни мрію» і допомогти Вероніці! Для нас це справді важливо і співзвучно тому, що ми робимо щодня в анімації, втілюючи у життя найсміливіші задуми й фантазії. Ми постараємося зробити все можливе, щоб її мрія здійснилася», - зауважив CEO студії Animagrad Єгор Олесов.

«Завжди зворушливо спостерігати, як починає здійснюватися мрія. Вероніка поділилася зі мною своєю мрією в День бажань. Тепер вона відвідала найкращу українську студію анімації. Вона побачила, як складно робити мультики, але не злякалася, і тепер працює із сюжетом і персонажами. Знаю, з підтримкою все вийде!» - прокоментувала куратор проекту Лідія Таран.

Вже у вересні 2017 року разом з командою проекту «Здійсни мрію» Вероніка сподівається встигнути представити тизер мультфільму гостям фестивалю «Де кіно» в Києві.