Назад

Олександр Красушин, 12 років

Діагноз:
остеогенез, нанізм
Мрія:
Мріє піднятися в гори з Дмитром Комаровим
71 особи
зробили внесок
12350 грн.
зібрано з 14000 грн. необхідних
88.21%
Допомогти

Саші 12 років, але виглядає він як 6-річна дитина. Вже майже 3 роки хлопчик не виходить за межі цієї кімнати далі поліклініки і походів в басейн на вихідних. Саша вже не може пригадати, скільки в нього однокласників, бо бачить лише вчительку, яка приходить читати йому індивідуальну програму, пропускаючи навчання рік за роком. Дитяча кімната стала для нього і перев'язочною, і класом.

Саша не може зрозуміти, чому його кістки не зростаються вже більше 2-х років. Знає лише, що без нагляду мами не може зробити і кроку.

Світлана – мама Сашка, пояснює, причину такої турботи. Виявляється, що у Сашка стільки хвороб, що їх назви не вміщаються на альбомному листі, а замість однієї карточки з поліклініки у Сашка ціла картотека. Хвороби вплинули на зовнішність хлопчика. Тому Світлані доводиться переживати не лише за фізичне здоров'я сина, а й за психологічне. А напередодні Нового року помер батько Сашка...

Основні причини, чому Сашкові необхідна гіперопіка, це нанізм – низькорослість, та недосконалий остеогенез. В народі таких дітей називають "кришталевими". Результат ускладнення основних діагнозів – глухота та проблеми з зубами.

Саша має унікальний діагноз, адже зазвичай кришталеві діти, якщо легко ламаються, то і процес загоєння у них пришвидшений. Але переломи Сашка не заростають, а тримаються лише на металевих кріпленнях, вживлених в його тіло. Не дивлячись на величезну кількість проблем, хлопчик має велику мрію! Він мріє про, на перший погляд, недоступні для нього пригоди – піднятися в гори разом зі своїм кумиром Дмитром Комаровим. Він із великим задоволенням дивиться усі випуски «Світ навиворіт», слідкує за його мандрівками та експедиціями. А ми всі разом віримо, що мрія Сашка обов'язково здійсниться!