Крона
Назад
Анна Шевченко

Анна Шевченко

м. Київ

Допомогти

Моя мрія

Аню, як будь-якого спортсмена, дуже складно спинити. До усього, чим вона займається, дівчина приступає із завзяттям. У зв'язку із вродженою хворобою Аня пересувається на візку. Все дитинство вона провела у наполегливій реабілітації. Згодом до цього додалося навчання у спеціалізованому ліцеї. Незважаючи на те, що дівчина продовжує пересуватись на візку, вона вже підкорила водну стихію - стала кандидатом в майстри спорту з плавання.

Тепер Аня мріє про підкорення неба: понад усе вона мріє піднятися на повітряній кулі і подивитися з висоти на своє рідне місто - Київ. Ось як про це пише сама дівчина: "Я хочу відчути ті емоції, що відчуває птах, літаючи далеко над хмарами. Я хочу зануритись у ту неймовірну атмосферу, що пануватиме високо наверху. І побачити наше красиве місто Київ, як бачать його птахи".

Аня цікавиться також популярною музикою. Зокрема, вона фанатка артиста Монатіка - любить його хіти, часто наспівує, передивляється кліпи та дуже хотіла б одного дня зустрітися та взяти автограф.