Назад

Ігор Богдан, 10 років

Діагноз:
Кардіологія
Мрія:
Мріє побачити море
32 особи
зробили внесок
4250 грн.
зібрано з 20000 грн. необхідних
21.25%
Допомогти

10-річний Ігор - постійний пацієнт Центру дитячої кардіології та кардіохірургії у м. Київ.

Процедури, пігулки, аналізи... Проте маленький герой має щось, що змушує його не здаватися та щодня боротися з важкою хворобою. Це "щось" - його мрія. Велика і поки що недосяжна. Але ми знаємо, що Чарівники серед нас. І команда проекту "Здійсни мрію" обов'язково знайде того, хто зможе подарувати дитині здійснення його заповітного бажання! Понад усе маленький Ігор мріє поїхати на море - побачити красу стихії, яку він доки бачив лише на картинках. Ігор із задоволенням малює морські пейзажі, дивиться відео у youtube та обожнює фільми про морські пригоди.

А можливо, цей Чарівник саме ВИ? Впевнені. що всі разом ми зможемо назбирати необхідну суму на подорож до Єгипту для всієї родини, де Ігор зможе побачити всю красу неймовірного морського пейзажу та зазирнути навіть у підводний світ.

Заповітна мрія Ігоря про море здійснилася у сонячній Болгарії! Аби виконати бажання хлопчика побувати на морі , команда чарівників «Здійсни мрію» обрала всесвітньо відомий курорт «Золоті піски», оскільки там м’який, не спекотний клімат, який сприяє оздоровленню дітейз серцевими захворюваннями. Ми підбирали готель, який розташований у парковій зоні, недалеко від лісу, і практично знаходиться у тіні віковічних дерев, крони яких захищають його від спеки. Навіть басейн на території готелю повністю захищений від сонця, де діти можуть купатися цілий день.

Лазурне море, лагідне сонце і справді золотий пісок – це те, про що мріяв наш герой. Він не міг стримати своєї радості та емоцій, коли вперше ніжився у теплих морських хвилях, вдихаючи неповторний аромат та насолоджуючись морським бризом. Подивіться, як сяють очі маленького мрійника!

Також зі своїм другом Ігор розважався на території готелю: діти грали в більярд, купалися в басейні, гуляли по парку. Неймовірно щасливий, переповнений враженнями від подорожі, хлопчина тепер точно знає, що дива трапляються і мрії збуваються!