Назад

Аніта Горват, 4 роки

Діагноз:
Гостра лімфобластна лейкемія
Мрія:
Мріє побачити справжнього дракона, погуляти з ним по парку і приручити його
9 особи
зробили внесок
1900 грн.
зібрано з 236000 грн. необхідних
0.81%
Допомогти

Аніті 4 роки. Вона активна і весела дівчинка, ходила в дитячий садочок і займалася художньою гімнастикою. Однак у січні 2018 року почала жалітися на втому, хоча це їй зовсім не притаманно. Дівчинці потрібно було зробити щеплення, а для цього треба було здати аналізи, і аналіз крові попросили перездати двічі… Після обстеження в Мукачівській обласній лікарні було встановлено діагноз: гостра лімфобластна лейкемія, що згодом підтвердили і в Охматдиті. Батьки повезли Аніту до Угорщини, у клініку міста Дебрецен, однак там лікування виявилося занадто дороговартісним, і їм довелося повернутися додому. З лютого цього року дівчинка лікується в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у Львові, так званій Чорнобильській лікарні. Зараз маленька, але мужня дівчинка проходить другий протокол хіміотерапії.

За словами мами, з самого дитинства Аніта ніколи не гралася ляльками. Вона зі своєю старшою сестричкою дуже любить гратися іграшками казкових, фантастичних тварин: драконами, динозаврами, павуками і зміями. Її улюблений мультик «Як приручити дракона», і в неї є її друзі: маленький дракончик на ім’я Беззубик, Громобой, Громгільда та їхня мама, які допомагають їй боротися з хворобою. Однак вона мріє побачити справжнього дракона, погратися з ним і приручити його.

«Я люблю мультик «Як приручити дракона», хочу побачити справжніх великих драконів, погуляти з ними в парку і приручити», - розповіла нам маленька мрійниця. Дівчинка вірить у незвичайний казковий світ, де живуть її улюблені фантастичні герої, і дуже сподівається, що незабаром вона зустрінеться зі справжнім драконом, і її мрія здійсниться. Запрошуємо усіх небайдужих стати чарівниками для Аніти і допомогти їй повірити у те, що дива трапляються!