Назад

Аніта Горват, 4 роки

Діагноз:
Гостра лімфобластна лейкемія
Мрія:
Мріє побачити справжнього дракона, погуляти з ним по парку і приручити його
10 особи
зробили внесок
2200 грн.
зібрано з 236000 грн. необхідних
0.93%
Допомогти

Аніті 4 роки. Вона активна і весела дівчинка, ходила в дитячий садочок і займалася художньою гімнастикою. Однак у січні 2018 року почала жалітися на втому, хоча це їй зовсім не притаманно. Дівчинці потрібно було зробити щеплення, а для цього треба було здати аналізи, і аналіз крові попросили перездати двічі… Після обстеження в Мукачівській обласній лікарні було встановлено діагноз: гостра лімфобластна лейкемія, що згодом підтвердили і в Охматдиті. Батьки повезли Аніту до Угорщини, у клініку міста Дебрецен, однак там лікування виявилося занадто дороговартісним, і їм довелося повернутися додому. З лютого цього року дівчинка лікується в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у Львові, так званій Чорнобильській лікарні. Зараз маленька, але мужня дівчинка проходить другий протокол хіміотерапії.

За словами мами, з самого дитинства Аніта ніколи не гралася ляльками. Вона зі своєю старшою сестричкою дуже любить гратися іграшками казкових, фантастичних тварин: драконами, динозаврами, павуками і зміями. Її улюблений мультик «Як приручити дракона», і в неї є її друзі: маленький дракончик на ім’я Беззубик, Громобой, Громгільда та їхня мама, які допомагають їй боротися з хворобою. Однак вона мріє побачити справжнього дракона, погратися з ним і приручити його.

«Я люблю мультик «Як приручити дракона», хочу побачити справжніх великих драконів, погуляти з ними в парку і приручити», - розповіла нам маленька мрійниця. Дівчинка вірить у незвичайний казковий світ, де живуть її улюблені фантастичні герої, і дуже сподівається, що незабаром вона зустрінеться зі справжнім драконом, і її мрія здійсниться. Запрошуємо усіх небайдужих стати чарівниками для Аніти і допомогти їй повірити у те, що дива трапляються!


Куратор проекту, ведуча ТСН Лідія Таран відправила дівчинку назустріч мрії у Об'єднані Арабські Емірати, де у гігантських павільйонах кіностудія DreamWorks оживила свою легенду – мультфільм «Як приборкати дракона». Дівчинку із Закарпаття там зустрічали як VIP-гостю, в обхід чергам.

Маленька Аніта потрапила у відтворене до дрібниць селище вікінгів. І усе це вже не мультик – Аніта у казці, познайомилася з улюбленими героями. Та персонажі мультфільму Астрід і Гикавка на зустріч до Аніти прийшли не самі. З ними – головний герой Анітиних мрій – дракон Беззубик. Побачивши його малеча, здається, оніміла. І все, що могла – заливатися сміхом. Зазвичай до Беззубика – черга дітлахів. Але тоді він належав тільки їй.

«Ми в мультику! Нас затягнуло в екран телевізора!» - коли здійснилася мрія Аніти, вона не могла стримати емоцій.

Історія маленької мрійниці швидко розлетілася по Дубай. На знайомство Аніту запросили відома діячка ОАЕ – Лайла Рахал, посол доброти та гуманності і Радник Президента Арабсько-Африканської Ради з інтеграції і розвитку.

Лідія Таран проводжала дівчинку в аеропорту. Телеведуча зізналася, що здійсненню мрії Аніти передувала справжня спецоперація: «Ми познайомилися з Анітою у львівській лікарні, коли з проектом «Здійсни мрію» вирушили у тур містами України. Для нашого арт-марафону #моядитячамрія вона з мамою намалювали драконів. Це був справжній виклик для нас – ми отримали замовлення на казку! Майже місяць команда чарівників, а це більше 10 чоловік, ламали голову – де взяти справжнього дракона? Знайшли його у дубайському паркові розваг «MotionGate». Єдиний, величезний роботизований Беззубик – те, що нам було потрібно! Щоб отримати всі дозволи та зробити цю подорож для Аніти незабутньою на допомогу прийшли Міністерство закордонних справ, консул України в Дубай Олександр Балануца та керівництво парку розваг – усі працювали заради величезної мрії маленької дівчинки».


Вручити Аніті путівку у казку Лідія Таран також вирішила незвично. Спеціально для дівчинки організували секретний показ третьої частини улюбленого мультфільму «Як приборкати дракона: Прихований світ». Дівчинка стала першою в Україні, хто побачив цей мультфільм і раніше за всіх отримала ключі від мультфільму. Аби це стало можливим, куратор Здійсни мрію Лідія Таран озвучила нового персонажа мультфільму, войовничу Грізельду.
До річниці здійснення своєї мрії Анітка записала зворушливий відео-привіт для свого улюбленого чарівника - посла України в Кувейті Олександра Балануцу!
За час подорожі-мрії Oleksandr Balanutsa став для Аніти не лише чарівником, а й справжнім другом. І тепер, за словами мами, у дівчинки два авторитети: Іккінг (з мультфільму) та пан Олександр.

Anita is 4 years old. She is an active and funny girl. She went to a kindergarten and was keen on rhythmic gymnastics. However, in January 2018, she began to complain about fatigue. The girl needed an injection, and it was necessary to do a blood test, doctors asked to do this test twice... After the medical examination in Mukachevo Regional Hospital, the diagnosis was formed: acute lymphoblastic leukemia. Anita’s parents took her to hospital in Debrecen, Hungary, but the treatment turned out to be too expensive for family, and they had to return home. Since 2019 Anita has treated in Western Ukrainian specialized children's medical center in Lviv. Now a small, but courageous girl has a second protocol of chemotherapy.

Anita’s mum said, that since childhood, the girl has never been played with dolls. She prefers to play with fantastic animals: dragons, dinosaurs, spiders and snakes. Her favorite cartoon is "How to train your dragon", and she has her friends: a little dragon named Toothless, Armorwing, Gronkle and their mother. These toys help her to fight with the disease. She wishes to see a real dragon, play with it and train it.

"I love the cartoon" How to train your dragon ", I dream to see real dragon, walk with it in the park and train it", - told us a little dreamer. The girl believes in a fairy world, where her beloved fantastic dragons live. She hopes that she will soon see a real dragon and her dream will come true. We invite you to become wizards for Anita and help her to believe, that miracles happen!