Назад

Олександра Брайловська, 10 років

Діагноз:
нейробластома
Мрія:
Мріє побувати у Парижі
35 особи
зробили внесок
5650 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти


Саша почала лікування від нейробластоми (рак нервової системи), коли їй було два роки. Потім були періоди ремісії, і Cаша навіть встигла сходити до першого класу, але хвороба повернулась. Зараз Саші 10 років, і вона все ще продовжує боротьбу. Незважаючи на важке лікування, дівчинка залишається маленькою кокеткою. Вона любить усе дівоче: сукні, прикраси, рожевих поні. А ще якось випадково почула від волонтера про Париж, і відтоді вона марить цим містом і мріє побачити його не з екрана телевізора, а наживо. Дівчинка навіть почала самостійно вивчати французьку мову.

«Мені завжди хотілося підійти до Ейфелевої вежі, може, піднятися нагору. Дуже подобаються круассани смачні, музика», - захоплено казала Саша.

Влітку команда «Здійсни мрію» розмістила мрію Саші на офіційному сайті проекту. А незабаром з’явився Чарівник, який зробив усе, аби дівчина побачила омріяне місто. Попри діагноз, лікар Саші дозволив у перерві між лікувальними курсами здійснити цю подорож.

«Мені дуже хотілося, щоб дитина знала, що мрія може здійснитися, і це може дуже сильно підтримати в житті», - каже меценат Подольський Борис Євсієвич.

Сашин організм давно виснажений боротьбою за життя, але її очі загорілися, коли вона несподівано опинилася в літаку, що летів у столицю Франції. Рак четвертої стадії, метастази у кістковий мозок - у Парижі дитина забула про все. Попереду у маленької одеситки - вулички міста, про які вона читала, Ейфелева вежа, яка їй часто снилася, і навіть Діснейленд!

«Це був сплеск дитячої мрійливої енергії. Це була казка! В якийсь момент вона і ми всі з нею разом забули про її хворобу. Хвилини щастя додають здоров’я. Я сподіваюся, що ми дали їй ті цілющі емоції і враження, які допоможуть їй протистояти важкому діагнозу», - каже кураторка проекту «Здійсни мрію» Лідія Таран.

«Здійсни мрію» дякує партнеру проекту «Міжнародним авіалініям України» (МАУ) за квитки до Парижа для героїні проекту та її мами.

Дивіться, як усе було, у двох серіях ТСН:

1 частина

2 частина

Наразі дівчинка проходитиме курс експериментального лікування, тож усі разом ми будемо сподіватися на краще. Ви також можете підтримати Сашу, зробивши переказ онлайн на сайті проекту.