Назад

Вікторія Кузь , 16 років

Діагноз:
Гостра лімфобластна лейкемія 3 групи ризику
Мрія:
Мріє побувати в Японії, познайомитися з її культурою і традиціями, побачити гарячі гейзери та цвітіння сакури
5 особи
зробили внесок
1750 грн.
зібрано з 622000 грн. необхідних
0.28%
Допомогти

Вікторії 16 років. З дитинства вона була активною, енергійною та спортивною дівчинкою, займалася танцями, від школи брала участь у спортивних змаганнях, де неодноразово перемагала. Також любить музику і малювання. Однак у грудні 2017 року у неї дуже заболіла спина, шия і рука, і вона почала набрякати. Під час обстеження у неї виявилися високі лейкоцити. І саме 19 грудня, на День святого Миколая, вона потрапила до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові, де було встановлено діагноз: гостра лімфобластна лейкемія 3 групи ризику.

Вікторія розпочала боротьбу за життя, вона вже пройшла шість блоків хімії, а далі її чекає лікування за новим протоколом і променева терапія. У цій боротьбі її підтримує велика мрія: подорож до країни сонця, що сходить,- загадкової Японії!

За словами мами, Віка ще з самого дитинства захоплювалася японськими мультиками аніме. Перше аніме, яке вона подивилася, було «Наруто», воно зачарувало її своїми образами. Потім вона передивилася всі роботи Макото Сінкая, шедеври студії «Гіблі» та улюбленого режисера Хаяо Міядзакі.Згодом дівчинка почала глибше вивчати культуру, традиції та звичаї японців, їхню літературу і музику. Навіть сама спробувала писати вірші хокку та хайку.

Також Віці дуже подобається традиційний японський одяг – кімоно і юкати та білосніжна шкіра японок, тому дівчинка наслідує їх і не любить засмагати, аби в неї також була біла шкіра.

«У мене з дитинства є мрія – я хочу поїхати в Японію. Я б хотіла ближче познайомитися з культурою і традиціями цієї країни в реальності, а не лише по інтернету. Я хотіла б відвідати японські храми, побувати на гарячих джерелах, одягнути традиційний японський одяг, спробувати японську кухню і помилуватися цвітінням сакури. Дуже хочу відвідати деякі міста Японії, побувати на фестивалі феєрверків та поспілкуватися з самими японцями», -поділилася з нами своєю заповітною мрією Вікторія.

Дівчинка навіть намалювала малюнок своєї мрії для арт-марафону #Моядитячамрія. Вона сподівається, що обов’язково знайдеться чарівник, який допоможе втілити її мрію в життя!