Назад

Альона Некрасова, 15

Діагноз:
Остеосаркома лівого стегна, ступінь ІІ В
Мрія:
Мріє побувати в Стамбулі і стати відомою акторкою
3 особи
зробили внесок
1200 грн.
зібрано з 300000 грн. необхідних
0.4%
Допомогти

Альонці – 15 років. Вона з Авдіївки, Донецької області. В 2014 році там почались бойові дії.

Того ж року у Альони від складної хвороби померла мама. Потім – тато. А у 2015 році у самої дівчинки діагностували онкозахворювання. У кістках на нозі знайшли злоякісну пухлину.

Альоні терміново зробили операцію і поставили протез. Але пухлина почала давати метастази і необхідно було провести ще одну операцію і як наслідок – поставити протез вже на всю ніжку. Хвороба не відступила і почала прогресувати в м’яких тканинах.


Альоні довелось пережити багато випробувань. Але допомагає не здаватися велика мрія – стати акторкою. Та хоч Альона ходить з протезом і милициях та часто чує, що людям з інвалідністю складно стати акторами – вона щиро вірить у свою мрію. Дівчинка навіть сама зателефонувала керівнику театрального гуртка і попросилась прийти на театральні проби.

Її сила духу, разом з акторськими даними, підкорили усю команду викладачів. Тепер Альона ходить до театрального гуртка, вдосконалює акторську майстерність. Дівчинка дуже хоче досягти успіху і тому годинами репетирує майбутні ролі. І вчить не тільки власні репліки, а й тих, хто грає разом з нею – аби допомогти колегам, якщо вони раптом забудуть свій текст.


Найбільше Альону надихає серіал «Величне Століття». Юна акторка знає всіх героїв цього серіалу, може переказати всю сюжетну лінію, моментально змінюючи інтонацію, жести та міміку в залежності від ролі чи описаної дії. Спеціально для арт-марафону #моядитячамрія Альона намалювала свою заповітну мрію – побувати у Стамбулі на місцях зйомок улюбленого серіалу. На малюнку дівчинка зобразила сади палацу Топкапи – головної резиденції султана Сулеймана.


А ще Альона захоплюється всією турецькою культурою. Їй подобаються турецька архітектура, живопис і навіть кухня. Тому поїздка до Стамбулу стане для дівчинки великою радістю. І ми маємо надію, що такі позитивні емоції дадуть Альонці ще більше сил для боротьби з хворобою.


Давайте об'єднаємо зусилля, аби втілити в життя мрію Альонки!