Назад

Назар Волинець, 6 років

Діагноз:
Кардіологія
Мрія:
Мріє поїхати на море
39 особи
зробили внесок
9700 грн.
зібрано з 20000 грн. необхідних
48.5%
Допомогти

6-річний Назар - постійний пацієнт Центру дитячої кардіології та кардіохірургії у м. Київ. Процедури, пігулки, аналізи... Проте маленький герой має щось, що змушує його не здаватися та щодня боротися з важкою хворобою. Це "щось" - його мрія. Велика і поки що недосяжна. Але ми знаємо, що Чарівники серед нас. І команда проекту "Здійсни мрію" обов'язково знайде того, хто зможе подарувати дитині здійснення його заповітного бажання!

Понад усе маленький Назар мріє побачити море та покататися на пароплаві. Він з великим задоволенням передивляється відео морських експедицій та збирає іграшки-фігурки водного транспорту. Впевнені. що всі разом ми зможемо назбирати необхідну суму на подорож до Єгипту для всієї родини, де маленький Назар зможе побачити всю красу неймовірного морського пейзажу та зазирнути навіть у підводний світ.

Заповітна мрія Назара про море здійснилася у сонячній Болгарії! Аби виконати бажання хлопчика побувати на морі , команда чарівників «Здійсни мрію» обрала всесвітньо відомий курорт «Золоті піски», оскільки там м’який, не спекотний клімат, який сприяє оздоровленню дітей з серцевими захворюваннями. Ми підбирали готель, який розташований у парковій зоні, недалеко від лісу, і практично знаходиться у тіні віковічних дерев, крони яких захищають його від спеки. Навіть басейн на території готелю повністю захищений від сонця, де діти можуть купатися цілий день.

Лазурне море, лагідне сонце і справді золотий пісок – це те, про що мріяв наш герой. Він не міг стримати своєї радості та емоцій, коли вперше ніжився у теплих морських хвилях, вдихаючи неповторний аромат та насолоджуючись морським бризом. Подивіться, як сяють очі маленького мрійника!

Також зі своїм другом Назар розважався на території готелю: діти грали в більярд, купалися в басейні, гуляли по парку. Неймовірно щасливий, переповнений враженнями від подорожі, хлопчина тепер точно знає, що дива трапляються і мрії збуваються!