Назад

Марк Тупаленко, 6 років

Діагноз:
лейкемія, склеродермія
Мрія:
Мріє покататися на гоночній автівці справжньою трасою для перегонів
19 особи
зробили внесок
3550 грн.
зібрано з 3000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Марку Тупаленко з селища Стайки Київської області зараз 6 років. Але у такому дитячому віці ця малеча вже має навіть не один, а два надзвичайно страшних діагнози – це лейкемія та склеродермія. Вже понад 5 місяців його життя проходить лише у стінах відділення онкогематології Київського обласного онкологічногодиспансера. А зараз хлопець проходить через курс високодозної хіміотерапії. Марку необхідна повна ізоляція, він знаходяться в окремій палаті, а для купірування ускладнень потрібна велика кількість антибіотиків. Такої посиленої терапії у хлопця попереду ще півтора місяці.

Марка покинула його мама. Тож виховує хлопчину та його старшого братика їхня бабуся. Тетяна Петрівна робить усе можливе, аби зробити дитинство діток легшим і яскравішим.

Марк поділився, що в нього є мрія. Кольорова і дуже ефектна. Він фанат гоночних машин, збирає іграшки-машинки Hot Wheels. І понад усе мріє покататися на справжній гоночні автівці справжньою гоночною трасою. З шоломом, дрифтом. А ще щоб машина випускала кольоровий шлейф – бажано синій і жовтий.