Назад

Богдан Кілішок, 5 років

Діагноз:
Нейробластома правого наднирника, гемофілія
Мрія:
Мріє покататися на поні і мати маленьке цуценятко
10 особи
зробили внесок
3400 грн.
зібрано з 10000 грн. необхідних
34%
Допомогти

Зараз Богданчику 5 років, а 26 липня 2018 року він святкуватиме свій шостий день народження. Він живе у с. Нові Підцаревичі Маневицького району Волинської області. У березні 2016 року хлопчик потрапив в Національний інститут раку у Києві з діагнозом нейробластома правого наднирника. Він переніс дві операції, під час яких лікарі виявили ще один діагноз – гемофілію.

Богданчик був в ремісії 1 рік і 9 місяців, а потім знову стався рецидив і знову операція... З січня 2018 року він знову перебуває на лікуванні в Інституті раку, проходить складний курс хіміотерапії, але маленький пацієнт не здається і мужньо тримається! А допомагає йому в цьому любов до маленьких тварин і його велика Мрія! Хлопчик дуже хоче цуценя Джек Расел Тер’єра! Богдан побачив цього собаку на фото і тепер увесь про нього говорить. До речі, хлопчик відповідально підійшов до своєї мрії - пообіцяв, що буде доглядати за песиком.

«У мене незабаром буде день народження, мені буде 6 років. Я дуже люблю маленьких тварин і мрію покататися на маленькому поні, а також хочу мати хвостатого друга – маленьке цуценятко!», - зізнався нам мужній хлопчик.

Він сподівається, що у цей день народження, коли йому виповниться 6 років, його мрія здійсниться, і в нього з’явиться маленький друг.

Запрошуємо усіх небайдужих стати чарівниками для Богданчика і допомогти виконати його бажання, аби у свій шостий день народження він отримав такий омріяний подарунок і повірив у те, що мрії здійснюються!

26 липня у Богданчика був незабутній День народження! Йому виповнилося 6 років, і його мрії здійснилися! Команда чарівників підготувала для нього справжній День сюрпризів!

З самого ранку Богданчику влаштували поїздку на поні – ферму Кінну Базу "Набіг", де нашого героя вже чекала красуня-поні на ім’я Сітка, біла у сірі цяточки з розкішною пухнастою гривою. Богданчик одягнув шолом, сів у сідло, і, як справжній лицар, катався у лісі верхи цілу годину. Він розпитував інструктора, скільки Сітці років, чим її годують, як вона спить стоячи, і йому все це було страшенно цікаво! А після прогулянки Богданчику показали ще одну маму-поні та її маленьке лошатко. Наш іменинник був у захваті і годував їх цукром!

Але на цьому сюрпризи не скінчилися! Богданчика запросили на канал «1+1», в кафе «Ефір», де на нього чекав святковий торт. Іменинника зустріла наша фея Лідія Таран з величезним букетом повітряних кульок, книгою про тварин і найголовнішим подарунком - песиком Мартіном породи Джек – расел - тер’єр, про якого так мріяв Богданчик! Він одразу навіть не міг у це повірити, його переповнювали емоції! Його мрія здійснилася!

Це стало можливим завдяки тому, що незадовго до цього дня Лідія Таран написала пост на Фейсбук про те, що ми розшукуємо песика для нашого мрійника. І сталося диво: відгукнулася чарівниця Яна, яка подарувала цуценятко саме цієї породи. Ми щиро дякуємо їй за це!

Наостанок Лідія Таран для Богданчика та його батьків провела екскурсію каналом, показала студію ТСН та Сніданок з 1+1. Щасливий іменинник поїхав додому, де на нього чекали його молодші братики, з якими він дуже хотів познайомити свого нового друга.

«Я так полюбив Мартіна, що він буде спати тільки зі мною, і я нікому його не віддам», - зізнався нам Богдан, пообіцявши доглядати за ним і гуляти з ним.

За словами мами, він дотримує свого слова: цілими днями вони разом з Мартіном та братиками весело гуляють на подвір’ї. Богдан годує свого друга, купає і увечері забирає спати до себе у ліжечко. Вони щасливі, що знайшли одне одного!