Назад

Богдан Кілішок, 5 років

Діагноз:
Нейробластома правого наднирника, гемофілія
Мрія:
Мріє покататися на поні і мати маленьке цуценятко
17 особи
зробили внесок
1000 грн.
зібрано з 10000 грн. необхідних
10%
Допомогти

Зараз Богданчику 5 років, а 26 липня 2018 року він святкуватиме свій шостий день народження. Він живе у с. Нові Підцаревичі Маневицького району Волинської області. У березні 2016 року хлопчик потрапив в Національний інститут раку у Києві з діагнозом нейробластома правого наднирника. Він переніс дві операції, під час яких лікарі виявили ще один діагноз – гемофілію.

Богданчик був в ремісії 1 рік і 9 місяців, а потім знову стався рецидив і знову операція... З січня 2018 року він знову перебуває на лікуванні в Інституті раку, проходить складний курс хіміотерапії, але маленький пацієнт не здається і мужньо тримається! А допомагає йому в цьому любов до маленьких тварин і його велика Мрія! Хлопчик дуже хоче цуценя Джек Расел Тер’єра! Богдан побачив цього собаку на фото і тепер увесь про нього говорить. До речі, хлопчик відповідально підійшов до своєї мрії - пообіцяв, що буде доглядати за песиком.


«У мене незабаром буде день народження, мені буде 6 років. Я дуже люблю маленьких тварин і мрію покататися на маленькому поні, а також хочу мати хвостатого друга – маленьке цуценятко!», - зізнався нам мужній хлопчик.

Він сподівається, що у цей день народження, коли йому виповниться 6 років, його мрія здійсниться, і в нього з’явиться маленький друг.

Запрошуємо усіх небайдужих стати чарівниками для Богданчика і допомогти виконати його бажання, аби у свій шостий день народження він отримав такий омріяний подарунок і повірив у те, що мрії здійснюються!