Назад

Антон Горбуля, 10 років

Діагноз:
М'язова дистрофія Дюшенна
Мрія:
Мріє поспілкуватись з бразильськими футболістами
27 особи
зробили внесок
6550 грн.
зібрано з 416000 грн. необхідних
1.57%
Допомогти

Антончику зараз 10 років і з самого раннього дитинства він захоплюється футболом. Він читає книжки про улюблений спорт, та чудово знає історію футболу. У 5 років він ще намагався бігати з друзями та ганяти м’яча, проте зараз, через хворобу він може бути лише суддею на футбольному полі. У хлопчика рідкісне захворювання, яке не проявляється від народження, тому з перших днів життя малюк почувався абсолютно здоровим.

Як і всі діти, він почав ходити і розмовляти. Коли хлопчику було 2 рочки, батьки помітили, що він не може стрибати. А в 3 роки почав падати, та не міг сам йти сходами. Після генетичного тесту, малому одразу встановили діагноз - м’язова дистрофія Дюшенна. М’язи дитини поступово руйнуються, і їх стає все менше. З кожним днем Антончику стає все складніше вставати, ходити та одягатися. З цього року він вже не ходить сам до школи, а їздить на спеціальному скутері, на якому може сидіти.

Малий постійно отримує підтримуючу терапію, аби протистояти хворобі. Та понад усе йому допомагає не опускати руки щира любов до футболу. З історії футболу він знає, що у Бразилії мешкають одні з найкрутіших футболістів та видатний Пеле, який своєю майстерною грою зробив величезний внесок у розвиток сучасного футболу. Антон понад усе на світі мріє потрапити до Бразилії, аби побачити гру бразильських футболістів, відчути атмосферу матчу та поспілкуватися з футболістами та живою легендою та улюбленим футболістом - Пеле.

Через страшну хворобу сам Антончик не може грати в футбол як його кумири, проте він сподівається, що відгукнуться Чарівники, які допоможуть йому поспілкуватися з бразильськими футболістами, які надихають його не здаватись.


І от мрія Антона вже почала здійснюватись. Про нашого маленького мрійника дізнався телемандрівник Дмитро Комаров. Він саме був на зйомках нових випусків програми “Світ навиворіт” у Бразилії. Звідти Дмитро привіз нашому мрійнику бразильський фірмовий футбольний м’яч! Сподіваємось, що незабаром і сам Антон зможе відвідати омріяну країну та зустрітись з улюбленими футболістами. Станьте Чарівниками для Антона, аби його заповітна мрія якнайшвидше стала реальністю.