Назад

Антон Горбуля, 10 років

Діагноз:
М'язова дистрофія Дюшенна
Мрія:
Мріє поспілкуватись з бразильськими футболістами
28 особи
зробили внесок
8550 грн.
зібрано з 416000 грн. необхідних
2.06%
Допомогти

нтончику зараз 10 років і з самого раннього дитинства він захоплюється футболом. Він читає книжки про улюблений спорт, та чудово знає історію футболу. У 5 років він ще намагався бігати з друзями та ганяти м’яча, проте зараз, через хворобу він може бути лише суддею на футбольному полі. У хлопчика рідкісне захворювання, яке не проявляється від народження, тому з перших днів життя малюк почувався абсолютно здоровим.

Як і всі діти, він почав ходити і розмовляти. Коли хлопчику було 2 рочки, батьки помітили, що він не може стрибати. А в 3 роки почав падати, та не міг сам йти сходами. Після генетичного тесту, малому одразу встановили діагноз - м’язова дистрофія Дюшенна. М’язи дитини поступово руйнуються, і їх стає все менше. З кожним днем Антончику стає все складніше вставати, ходити та одягатися. З цього року він вже не ходить сам до школи, а їздить на спеціальному скутері, на якому може сидіти.

Малий постійно отримує підтримуючу терапію, аби протистояти хворобі. Та понад усе йому допомагає не опускати руки щира любов до футболу. З історії футболу він знає, що у Бразилії мешкають одні з найкрутіших футболістів та видатний Пеле, який своєю майстерною грою зробив величезний внесок у розвиток сучасного футболу. Антон понад усе на світі мріє потрапити до Бразилії, аби побачити гру бразильських футболістів, відчути атмосферу матчу та поспілкуватися з футболістами та живою легендою та улюбленим футболістом - Пеле.

Через страшну хворобу сам Антончик не може грати в футбол як його кумири, проте він сподівається, що відгукнуться Чарівники, які допоможуть йому поспілкуватися з бразильськими футболістами, які надихають його не здаватись.

І от мрія Антона вже почала здійснюватись. Про нашого маленького мрійника дізнався телемандрівник Дмитро Комаров. Він саме був на зйомках нових випусків програми “Світ навиворіт” у Бразилії. Звідти Дмитро привіз нашому мрійнику бразильський фірмовий футбольний м’яч! Сподіваємось, що незабаром і сам Антон зможе відвідати омріяну країну та зустрітись з улюбленими футболістами. Станьте Чарівниками для Антона, аби його заповітна мрія якнайшвидше стала реальністю.


Мрія Антоші стала реальністю! Хлопчик подолав майже 12 000 кілометрів, аби опинитися на іншому континенті та на власні очі побачити омріяну країну всіх футбольних фанатів - сонячну Бразилію. Чарівником для малечі стали Turkish Airlines, які подарували знижки та квитки на літак. А втілити мрію Антоші взялася фея проекту - Олександра Лобода, яка як ніхто знає про всі цікавинки футбольної Бразилії. В подорож маленький мрійник не забув прихопити справжнього бразильського футбольного мяча, який з мандрівок спеціально для нього привіз Дмитро Комаров. Після тривалої подорожі втоми хлопця як не бувало, в нього відкрилось друге дихання, адже він опинився на батьківщині своїх улюблених футболістів, про яких раніше читав лише в книжках. Перша зупинка - один з найсильніших футбольних клубів столиці Бразилії, Сан-Паулу - Палмейрас, прямо на тренування зіркової команди. А після цього - тепле знайомство з футболістами, та з кумиром Антоші - Дуду.

Бразильський зірковий футболіст показав Антоші декілька футбольних пасів. Фото та автографи на м'ячі на згадку про цю неймовірну зустріч. Свій підпис лишив навіть тренер - Луїс Феліпе Сколар.

Але головне чекало на малечу попереду - музей легенди футболу Пеле в Сантосі. Там Антона зустрічають як зірку. Дізнавшись про історію хлопчика місцеві журналісти сиплять запитаннями та залишають купу подарунків.

Прямо перед музеєм маленький мрійник зустрічає ще одну футбольну легенду - Ліма. Антон вражений від експонатів музея та цікавої екскурсії. Для хлопчика роблять виключення та дозволяють приміряти справжню корону короля футболу!

В цей самий день здійснилася ще одна мрія хлопця - поплавати в океані. Наостанок - зустріч з командами двох інших відомих футбольних клубів - Сан-Паулу і Сантос. А ще - футбольний матч для маленького українського віп-гостя. З десятками автографів, подарунків, купою вражень та нових знайомств щасливий Антон повертається до дому.

Дякуємо нашим Чарівникам за здійснення цієї мрії, тепер Антон вірить, що немає нічого неможливого, головне - мріяти без меж!


Неймовірна історія подорожі Антона Горбулі розходиться, дивуючи всіх довкола! Нещодавно куратору проекту Олександрі Лободі, яка організувала цю подорож малого футбольного шанувальника, передали особливий подарунок для хлопчини - фірмову футболку Шахтар з автографом та побажаннями легенди українського футболу бразильського походження - Марлоса. Футболіст попросив передати подарунок мужньому Антону, який бореться з тяжкою хворобою - м’язовою дистрофією Дюшенна.

Хлопчик був щасливий, коли отримав такий унікальний подарунок і одразу приміряв його!


На цьому здійснення мрії Антошки не завершилось. Його чекав ще один неймовірний сюрприз!

У грудні 2019-го ми запросили хлопчика з родиною відвідати концерт "Різдвяна історія з Тіною Кароль". У той час як Антоша думав, що приїде подивитися виступи українських зірок, чарівники готували для нього дещо особливе. Хлопчик приїхав до Палацу спорту, побував з батьками та сестричкою за кулісами, дав інтерв'ю журналістам і влаштувався на своє місце у залі. Яке, авжеж, було обране не випадково.


Під час концерту на сцені з`явилася телеведуча, фея Олександра Лобода, яка у березні літала разом з Антошею у Бразилію здійснювати його мрію. Хлопчик побачив на екрані свою історію та незабутні миті втілення його мрії, але ще й досі не знав, до чого це все. Аж ось Олександра Лобода разом з берегинею проєкту Тіною Кароль спустилися зі сцени до Антона і на очах тисячі глядачів вручили йому...іменний автограф від короля футболу і головного кумира хлопчика - Пеле! Автограф від світової зірки був на фотокартці з особистого архіву футболіста.


Фея Олександра Лобода розповіла Антоші, що цей подарунок надіслав бразильський лікар Мілтон Павіа Джуніор, з яким вони познайомились у музеї Пеле в Бразилії. Мілтон також фанат легенди футболу, і коли він дізнався про мрію Антоші, то вирішив неодмінно допомогти. Бразилець знайшов агента Пеле і розповів йому історію українського хлопчика, а той передав її Пеле. Так у Мілтона з'явився іменний автограф спеціально для Антона від легенди футболу!

Антоша був неймовірно щасливий і показав автограф усьому залу. Весь вечір хлопчик не випускав фотокартку з рук і на згадку сфотографувався зі своєю феєю. Не маємо сумнівів, що ця незабутня подія ще довгий час буде радувати та гріти нашого мрійника.

Дякуємо усім Чарівникам!
Як Антоша отримав автограф можна побачити в сюжеті ТСН.


Anton is 10 years old, and from early childhood he is fond of football. He reads books about favorite sport, and knows the history of football very well. At 5 years old, he was trying to run with friends and play football, but now, due to illness, he can only be a judge on the field. A boy has a rare disease that does not manifest from birth, therefore, from the first days of life the baby felt completely healthy.

Like all children, he began to walk and talk. When the boy was 2 years old, his parents noticed that he could not jump. And in 3 years he could not walk the stairs himself. After a genetic test, he was immediately diagnosed - muscular dystrophy of Duchenne. The baby's muscles gradually collapse and their number decreases. Every day for Anton is getting harder to get up, walk and dress. From this year he no longer goes to school himself, but rides a special scooter on which he can sit.

The boy constantly receives supportive therapy to resist the disease. But above all sincere love to football helps him not to lose hope. From the history of football, he knows that Brazil has the coolest players and prominent Pele, who, through his skillful play, made a huge contribution to the development of modern football. Anton most of all dreams of going to Brazil to watch Brazilian football, feel the atmosphere of the match and communicate with football players and a true legend, and the favorite football player Pele. Due to a terrible disease, Anton can’t play football as his idols, but he hopes the Wizards will help him to meet Brazilian footballers, that inspire him not to surrender.

And Anton's dream has already begun to be realized. About our little dreamer has learned the TV presenter, Dmytro Komarov. He was shooting new releases of the "Svit navyvorit” (World inside out) program in Brazil. From there, Dmytro brought for our dreamer a Brazilian branded football ball! We hope that soon Anton himself will be able to visit the dreamed country and meet with his favorite football players. You can become the Wizards for Anton and make his cherished dream come true!