Назад

Ілля Мазур, 16 років

Діагноз:
вроджене розщеплення хребта
Мрія:
Мріє політати на літаку та побувати на футбольному матчі Збірної України
1 особи
зробили внесок
100 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

Коли Ілля народився, лікарі казали, що ні ходити, ні нормально розвиватися він не буде, і пропонували батькам одразу відмовитися від дитини. Але батьки не опустили рук і почали боротися. Були роки лікування, реабілітації. Після кількох операцій Ілля почав ходити, інтелектуально розвиватися. Хлопчик пішов до школи. Кілька років тому, щоб допомогти синові знайти друзів і спілкування, батько організував вуличний футбольний матч – запросив дітей з сусідніх домівок на майданчик. Ілля тоді став на ворота – і захопився. Тепер він хоче займатися футболом серйозніше. Поки що він може грати лише воротарем, бо бігати хлопцеві важко, та він уважно стежить за найкращими футбольними голкіперами світу, вчиться у них. Його кумир – Олександр Шовковський. Хлопчина понад усе мріяв поринути в атмосферу футбольного матчу, зустрітися з відомими українськими футболістами. І команда нашого проекту знов довела, що головне – мріяти, і найзаповітніше обов'язково здійсниться! У рамках проекту «Здійсни мрію» Ілля побував і на матчі Україна-Туреччина, і на передматчевому тренуванні збірної, поповнив колекцію автографів підписом головного тренера збірної Андрія Шевченка. Легендарний футболіст також запросив Іллю зайти після гри в роздягальню нашої національної збірної і поспілкуватися з гравцями!


А команда «Здійсни мрію» випадково дізналася про ще одну мрію хлопця: з самого дитинства він, прикутий до візка, мріяв піднятися літаком у небо. Тому на Іллю чекав ще й сюрприз у Харківському аеропорту. Юнакові було важко стримати емоції, адже він і гадки не мав, що зможе сісти за штурвал справжнього літака. І це ще не всі сюрпризи! Міжнародні авіалінії України дізналися про історію Іллі та його бажання коли-небудь зустрітися з бабусею, якої він не бачив понад 15 років, та подарували 5 безкоштовних авіаквитків до Астани з відкритою датою, щоб Ілля та його рідні у зручний для всіх час змогли навідати бабусю.

«Здійснюючи з дітьми те, що їм здається нездійсненним, ми розширюємо їм горизонти, діти починають вірити у себе, ставити нові цілі, які вже не здаються їм такими складними й недосяжними», – прокоментувала куратор проекту Лідія Таран.

Дивіться, як все було, у двох серіях ТСН: