Назад

Вікторія Рибак, 10 років

Діагноз:
Набута апластична анемія тяжкого ступеню
Мрія:
Мріє поспілкуватись з гуртом “Время и Стекло”
0 особи
зробили внесок
600 грн.
зібрано з 3700 грн. необхідних
16.22%
Допомогти

Вікусі 10 років, вона мешкає в місті Біла Церква. Вже 5 місяців дівчинка лежить у Київській обласній лікарні і лише на вихідні іноді їздить додому. У Віки складне захворювання - анемія, при якій кістковий мозок перестає виробляти клітини крові в потрібній кількості. На початку липня в малечі почали з'являтися величезні гематоми на руках і ногах. Синці ніяк не проходили і батьки одразу звернулися до лікаря і здали аналізи. Виявилось, що в дитини впали всі показники крові, їй поставили діагноз і шпиталізували. Через це малечі необхідні постійні переливання крові. Лікарі увесь час перевіряють кров Віки на компоненти.

В 3,5 років мама віддала Віку на сучасні естрадні танці, і малеча дуже захопилась ними. Разом з танцювальним колективом, вона їздила на гастролі та дивувала своєю енергійністю. Часто нові рухи вона вивчала передивляючись виступи улюбленого гурту “Время и Стекло”. Дівчинку дуже захоплюють ритмічні рухи Наді Дорофєєвої. А коли Надя взяла участь в танцювальному шоу “Танці з зірками”, Віка передивлялась кожен виступ по декілька раз та щиро вболівала за свого кумира. І хоча Надя здобула срібло, для Віки вона стала переможцем, дивуючи юну мрійницю кожного разу виходячи на паркет у новому образі, з неймовірною танцювальною програмою, та зворушливим, глибоким змістом постановки.

Крім танців, покращує настрій Віки і музика “Время и Стекло”. Вона знає усі їхні пісні напам'ять, та може годинами підспівувати улюбленому гурту. Віка навіть змогла відвідати концерт, який надихнув її не здаватися та продовжувати мріяти.

Спеціально для нашого арт-марафону #Моядитячамрія дівчинка намалювала свою найзаповітнішу мрію. Віка мріє заспівати разом зі своїм улюбленим гуртом! Юна мрійниця дуже вірить, що знайдуться Чарівники, які наблизять її до здійснення мрії, адже мрії мають магічну цілющу силу!


Віка потребує трансплантації кісткового мозку за кордоном. Коли її улюблені співаки дізнались про це, то одразу вирішили підтримати дівчинку. "Время и Стекло" записали для неї відеозвернення. Віримо, що з такою групою підтримки Віка вже зовсім скоро подолає хворобу і зможе зустрітись з улюбленими виконавцями.


Мрія Віки здійснилася! Ми запросили дівчинку з родиною на генеральну репетицію її улюбленого вокального шоу "Голос. Діти", суддями якого є Надя та Позитив. Дівчинка з захватом дивилась виступи учасників, адже до цього бачила їх лише з екрану. Після цього фея проекту Неля Шовкопляс провела Віку в гримерку до "Время и Стекло".

Віка не могла стримати емоцій, коли побачила своїх кумирів. Теплі слова підтримки від Наді і Позитива, фото та подарунки на згадку про цю зустріч зробили малечу по-справжньому щасливою! Віримо, що здійснення мрії надасть Віці сил боротися з хворобою попри все!


Дякуємо Чарівникам "Время и Стекло", що підтримуєте маленьких мрійників!