Назад

Ангеліна Яремчук, 12 років

Діагноз:
Важка черепно-мозкова травма
Мрія:
Мріє поспілкуватись з Время и Стекло
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 2000 грн. необхідних
0%
Допомогти

Ангелінці 12 років, вона з селища Фасове Житомирської області. Тато дівчинки - воїн АТО, після повернення зі сходу переніс 34 операції. А два року тому родина потрапила в страшну ДТП. Водій на джипі врізався в автівку, де перебувала Ангелінка. В результаті аварії дівчинка отримала дуже складну черепно-мозкову травму. 7 днів малеча пробула в комі, поки лікарі боролись за її життя. Вже два роки вона оговтується після тієї ДТП, а наслідки відчуває на собі й досі. Через отримані травми в Ангелінки почалися проблеми з зором. Приблизно раз на два місяці дівчинка має лягати в лікарню на обстеження та процедури. Та Ангелінка не опускає руки і вірить, що скоро переможе хворобу.

Ангелінка дуже творча дівчинка. Понад усе малеча любить музику, тому навчається у музичній школі по класу фортепіано. У майбутньому вона прагне стане відомою артисткою і підкорити велику сцену. А надихає у всьому дівчинку її улюблена співачка - Надія Дорофєєва, учасниця гурту Время и Стекло. Ангелінці дуже подобаються пісні популярного гурту, а ще вона з захватом стежить за шоу “Голос діти”, де серед судей є Надя і Позитив. Маленька мрійниця прагне поспілкуватись з улюбленою співачкою та дізнатись секрети її успіху. Ангелінка мріє стати знаменитим музикантом, а поради її кумира точно в цьому допоможуть.


Ставайте Чарівниками для щирої мрійниці, аби подарувати їй віру в себе та в силу мрії!

Мрія Ангелінки здійснилась під час генеральної репетиції фіналу шоу Голос діти! Чарівницею для малечі стала телеведуча та фея нашого проекту Неля Шовкопляс. Завдяки Нелі маленька мрійниця зустрілась з улюбленими виконавцями - гуртом Время и Стекло! Ангелінка спершу дуже розгубилась, коли побачила улюблених співаків. Але швидко опанувала себе, і з радістю обіймалась та фотографувалась з кумирами.

На пам'ять про зворушливу зустріч у малечі залишились приємні подаруночки: блокноти від Время и Стекло та м'яка іграшка єдиноріг. Ангелінка дуже щаслива, адже її заповітна мрія втілилась в життя! Тепер вона точно знає, що коли щиро мрієш - все можливо! Ця натхненна зустріч точно допоможе маленькій мрійниці стати видатним музикантом.