Назад

Даша Дросова, 10 років

Діагноз:
Медуллобластома
Мрія:
Мріє поспілкуватися з Время и Стекло
Допомогти

Даші 10 років, вона з міста Маріуполь. Нещодавно дівчинка перенесла дуже складну операцію. У малечі медуллобластома - злоякісна пухлина головного мозку. Дівчинка скаржилась на погане самопочуття, але лікарі довго не могли встановити діагноз. Коли стало відомо про пухлину, дівчинка була вже в складному стані, і її не можна було транспортувати до столичних лікарів.

У малечі видалили пухлину великого розміру. Після цього малеча пройшла вже 8 курсів хіміотерапії у столичному Інститут Раку. У дівчинки були метастази та хвороба піддається лікуванню, і її можна побороти. Наразі Даша проходить променеву терапію.

Завжди піднімає настрій дівчинки популярний український гурт “Время и Стекло”. У моменти, коли їй стає сумно, коли погано себе почуває - дівчинка одягає навушники і вмикає пісні улюбленого гурту. Даша знає напам'ять їх усі, а також постійно переглядає кліпи в інтернеті. Навіть на дні народження, маленька мрійниця вже двічі замовляла торт з зображенням Наді Дорофєєвої та Позитива.

Дашу підтримують позитивні тексти пісень та їх запальне виконання. Більш за все вона мріє побачити улюблених співаків на власні очі, поспілкуватися та заспівати разом з ними. Мама малечі зізнається, що в дочки радісно запалюються очі, коли вона слухає пісні улюбленого гурту. Даша була на лікуванні в одній палаті з іншою нашою мрійницею - Ілоною Крук, мрія якої нещодавно здійснилася завдяки Чарівникам. Після того, як Даша побачила, що мрії інших збуваються, вона ще більше вірить, що і її мрія стане реальністю! Віримо, що завдяки нашим Чарівникам, мрія Даші втілиться у життя!


Аби здійснити мрію Даші, команда ранкового шоу "Сніданок з 1+1" та гурт "Время и стекло" вирішили підготувати для малечі сюрприз. Дівчинка думала, що їде в лабораторію здавати аналізи, а насправді її вже чекали в офісі 1+1. Фея проекту Лідія Таран підготувала для дівчинки казкову сукню та заздалегідь домовилась про професійний грим. Поки юну мрійницю гримували та перевдягали, вона поставила пісні “Время и Стекло” на телефоні, адже Даша постійно слухає улюблену групу. Увесь цей час команда Здійсни мрію та Сніданок з 1+1 продовжували тримати в секреті справжню мету візиту дівчинки.

І от у День святого Миколая під час благодійного марафону в прямому ефірі Сніданку з 1+1 мрія Даші здійснилась! Поки Лідія Таран розпитувала Дашу про її мрію, за лаштунками вже чекали зустрічі з малечею Надя Дорофєєва та Позитив. Коли вони зайшли до студії, подиву Даші не було меж.

Дівчинка ледь стримувала емоції і спершу навіть не знала, що сказати улюбленим виконавцям. Після теплих обіймів з кумирами, Даша опанувала себе, і посмішка вже не сходила з її обличчя. Надя та Позитив запропонували разом заспівати її улюблену пісню.

А крім цього, “Время и Стекло” запросили маленьку мрійницю на свій концерт! Дякуємо “Время и Стекло”, які стали миколайчиками для Даші та здійснили її заповітну мрію!
У січні 2020 року Даша стала янголом.
Ми щиро співчуваємо рідним Даші і надсилаємо проміння наснаги. Мрія Дашуні здійснилася і це надважливо. Адже її світлі почуття і посмішка назавжди залишаться з нами, у пам`яті та серці.