Назад

Олена Бага, 14 років

Діагноз:
Остеосаркома лівої стегнової кістки
Мрія:
Мріє потрапити до кінного клубу та покататися на конях нових спортивних порід
10 особи
зробили внесок
5650 грн.
зібрано з 5000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Олені 14 років. З дитинства вона була спортивною дівчинкою, займалася легкою атлетикою та спортивним орієнтуванням. Одного разу влітку вона потрапила у кінно-спортивний табір і зрозуміла, що полюбила коней і більше не може жити без них. У серпні 2016 року вона почала займатися кінним спортом у Дитячо-юнацькій спортивній школі м. Суми.

Вже через місяць після початку занять Оленка взяла участь у міських змаганнях, де посіла останнє місце, але набула досвіду. Вона не склала руки, а почала займатися ще з більшою пристрастю, докладаючи усіх зусиль, щоб отримати хороший результат. Однак дівчинка помітила, що на тренуваннях у неї почала боліти нога, особливо, під час сильних навантажень. Після численних обстежень лікарі виявили пухлину і поставили невтішний діагноз - остеосаркома лівої стегнової кістки, нижньої третьої частини.

Та Олена не здалася! Перемагаючи біль, вона взяла участь у першому етапі міських змагань у травні 2017 року, адже не мала права підвести свою команду. І мужня дівчинка отримала перемогу у категорії 13 – 14 років. Але далі вона розпочала лікування і боротьбу за своє життя.

Зараз Олена лікується в Інституті раку у Києві, де перенесла вже дві операції, на нозі і на легенях, куди розповсюдилися метастази. Наразі вона проходить другий курс хіміотерапії. Однак дівчинка не полишає мрії повернутися до своїх улюблених коней, яких вона вважає справжніми друзями. Олена дуже мріє побувати на екскурсії у кінно-спортивному клубі «Магнат» під Києвом, де живуть коні нових спортивних порід, яких вона ще ніколи не бачила, поспілкуватися з ними та, якщо дозволять лікарі, покататися. Адже вдома Олена тренувалася на конях трьох порід: Українська верхова, Тракененська та Вестфальська.

«Коні дуже відчувають настрій людини, її стан. Спілкування з ними лікує не лише тіло, але й душу», - вважає Олена.