Назад

Олександр Гончарук, 11 років

Діагноз:
Діабет
Мрія:
Мріє отримати майстер-клас від Руслана Сенічкіна та потрапити на професійну кухню
5 особи
зробили внесок
2000 грн.
зібрано з 2000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Сашкові 11 років, він мешкає у місті Київ. Коли малому було 6 рочків, він почав скаржитись на погане самопочуття. Лікарі встановили хлопчику тяжкий діагноз - діабет. Відтоді уже 5 років він має постійно лягати на обстеження в Охматдит. Можливо саме це захворювання підштовхнуло хлопця до його захоплення кулінарією. Адже, зважаючи на стан здоров’я, слід дотримуватися здорового і корисного харчування. Родина усіляко підтримує захоплення хлопця кулінарією. Сашкові дуже подобається готувати, аби порадувати маму щоразу новою стравою.

Юний кулінар надає перевагу дієтичним легким стравам. Він дуже полюбляє готувати омлети з різною начинкою: з зеленню, помідорами та сиром. Також самостійно готує деякі салати, адже сам знає усі інгредієнти. З таким захопленням Сашко став значно самостійнішим, і вже іноді сам готує собі поки мама на роботі. А ще він дуже любить готувати разом з мамою. Поки Сашко лише починає опановувати мистецтво кулінарії, він спостерігає як все на кухні вдається його мамі. Особливо він любить допомагати їй випікати смачнющі млинці. А також готувати рогалики з ягодами. А нещодавно Сашко потрапив на майстер-клас з приготування піци і був дуже вражений. Він зрозумів, що йому надзвичайно цікаво дізнатись про всі цікавинки професійної кухні.

Маленького мрійника дуже надихає ведучий Сніданок з 1+1, телекулінар Руслан Сенічкін. Сашко часто дивиться його кулінарну рубрику і набирається нових знань. Минулого року команда Сніданку з 1+1 відвідувала Охматдит саме у той час, коли Сашко був на лікуванні. Тоді маленький мрійник вперше побачив Руслана Сенічкіна, проте не наважився зізнатись про своє захоплення. Зараз Сашко широ вірить, що зможе знову зустрітися з улюбленим кулінаром, та довідатись про секрети смачних страв, аби у майбутньому створювати кулінарні шедеври.

Для арт-марафону #МояДитячаМрія, майбутній шеф-кухар намалював свою заповітну мрію. Сашко мріє потрапити на професійну кухню та отримати кулінарний майстер-клас від Руслана Сенічкіна. Він сподівається, що знайдуться Чарівники, які допоможуть його мрії стати реальністю.У серпні 2019 року мрія Сашка здійснилася! Маленького кулінара запросили до телеканалу 1+1, нібито на екскурсію. Він до останнього не знав, що саме буде відбуватися, уважно розглядав студію Сніданка та ТСН, фотографувався та знайомився з редакціями.

На літній терасі Сніданок з 1+1 його зустріла знімальна група та телеведучий Руслан Сенічкін, який підготував для мрійника сюрприз – майстер-клас на професійній кухні ранкового шоу.

Сашко не тільки отримав цінні поради від Руслана, а й знявся в кулінарному сюжеті, як співведучий! Телекулінар навчив мрійника готувати смачну дієтичну рибу.

Маленький шеф-кухар дізнався новий рецепт страви, якою зможе порадувати себе й рідних.


Щасливий хлопчик отримав особливий подарунок від кумира! Одна мрія Сашка уже здійснилася, тепер у нього нові цілі – гарно вчитися, здобути освіту та мати улюблену роботу, а ще вірних друзів поруч. Бажаємо успіхів у всьому!