Назад

Ганна Гнатишин, 4 роки

Діагноз:
Парез Дюшена-Ерба
Мрія:
Мріє познайомитись з Лідією Таран
6 особи
зробили внесок
2700 грн.
зібрано з 12600 грн. необхідних
21.43%
Допомогти

Ані 4 рочки, вона з села Угринів Івано-Франківської області. В наслідок пологової травми в малечі з народження не функціонує права ручка. Перші дні життя крихітки і самої мами були важкими. Чимало досліджень, перевірок, аналізів в різних лікарнях. Врешті малечу відправили на домашнє лікування, з рекомендаціями подальших реабілітацій. Надалі родині Ані довелося пройти кілька складних процедур, щоб рука дівчинки все ж почала функціонувати. Зараз вона може ворушити пальчиками. Кожні 90 днів Аня на 2 тижні лягає на реабілітації, адже без цього функціонування її ручки погіршується.

Аня дуже активна та весела дівчинка, вона любить малювати та бавитись іграшками. Але найбільше кожного дня Аня очікує випуску новин ТСН, адже там вона може побачити свою улюблену фею – Лідію Таран. Аня в захваті від того, що Лідія допомагає здійснювати мрії дітей і вважає її справжньою феєю.

Навіть зовнішність Лідії – довге біляве волосся та блакитні очі сприймаються малечею як щось казкове. Аня мріє обійняти Лідію та поспілкуватись з нею. Малеча навіть обіймає телевізор, коли випуск новин веде її кумир. Вона б хотіла, щоб Лідія пригостила її смачним тортиком та подарувала іграшкову гітару.

Спеціально для нашого арт-марафону #Моядитячамрія Аня намалювала величезний малюнок мрії, де зобразила себе та Лідію Таран.

Малеча вірить, що Чарівники допоможуть цій казковій зустрічі з Феєю відбутися!