Назад

Славік Гандера, 6 років

Діагноз:
Ембріональна рабдоміосаркома привушної ділянки 3 ст.
Мрія:
Мріє познайомитися і заспівати з DZIDZIO і мати маленьку шиншилу
16 особи
зробили внесок
2700 грн.
зібрано з 2500 грн. необхідних
100%
Допомогти

Зараз Славчику 6 років. Він живе в с. Липча Хустського району Закарпатської області. Коли йому було 3 рочки, у січні 2016 р., мама помітила, що в нього не закривається ліве очко. Хлопчика госпіталізували у відділення дитячої неврології Мукачівської лікарні, де встановили діагноз – парез лицьового нерва, який виникає від протягу, і почали його прогрівати. На жаль, цей діагноз виявився помилковим, і стан дитини постійно погіршувався. Славко вже не міг їсти, пити і говорити, а за вушком почала рости пухлина. Коли в Ужгородській обласній лікарні зробили біопсію, її результати виявилися страшними: це -злоякісна пухлина. І саме через неправильне лікування вона дуже швидко розвинулася.

Остаточний діагноз лікарі констатували вже в Національному інституті раку - ембріональна рабдоміосаркома привушної ділянки 3 ступеню. В НІР Славчик лікувався понад два роки. За цей час він переніс 2 операції і 16 хіміотерапій, а також променеву терапію. Спочатку пухлина піддавалася лікуванню і зменшилася вдвічі, але потім перестала реагувати на хімію і наразі постійно прогресує. У травні Славка виписали додому у паліативному режимі, тобто помирати… Сказали, невідомо... Як Бог дасть…

Однак мама не складає руки і шукає інші методи лікування, а також кожен день свого синочка намагається зробити радісним. Знаючи, що Славчик дуже любить DZIDZIO, вона замовила на день народження сина у березні цього року аніматора, який перевдягнувся в кумедного співака і розважав дітей. Та маленький мрійник одразу здогадався, що це не справжній Дзідзьо, і дуже засмутився. Навіть не хотів з ним фотографуватися… Відтак, у Славка є заповітна мрія: зустрітися і познайомитися із справжнім Дзідзьо! Адже він так любить його пісні «Бодька – павук» та «Я їду до мами». Це було б справжнім щастям для хлопчика – заспівати їх разом зі своїм кумиром! І подарувало б йому море позитивних емоцій!

А також наш маленький герой дуже любить тваринок. У нього вже є цуценята, хом’ячок, морська свинка, про яких він постійно дбає: годує, доглядає. Славчик дуже хоче мати ще маленьку шиншилу, але його лікування фінансово виснажило родину, і мама не в змозі йому подарувати.

І ось 3 червня його заповітна мрія здійснилася: Славчик потрапив на концерт свого кумира в Івано-Франківську. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Чарівників проекту «Здійсни мрію» та благодійного фонду «Запорука», які разом організували цю зустріч. Перед концертом Славко зустрівся та сфотографувався з Дзідзьо, його радості та емоціям не було меж! Неймовірно щасливий, він співав і танцював разом з багатотисячним стадіоном, забувши про свою хворобу. А наступного дня Дзідзьо запросив маленького мрійника на особисту зустріч до себе в готель. Вони багато спілкувалися про його творчість, улюблені пісні. Хлопчик цікавився, що надихає його на створення таких кумедних пісень. Але найбільше Славко хотів дізнатися, як артиста звуть насправді. Дзідзьо представився: «Михайло Хома!». Тепер наш герой вважає, що вони познайомилися по-справжньому, і його мрія здійснилася! Наостанок він попросив в артиста автограф, а Дзідзьо запросив Славчика на прем’єру свого нового фільму, побажав йому швидше одужати, і традиційно – фото напам’ять! Відтепер маленький, але мужній хлопчикточно знає, що дива справді трапляються!

На початку серпня 2018 року шиншила Анжела і команда Чарівників здійснили мрію Славіка! Хлопчик знаходиться на паліативному лікуванні вдома. У нього злоякісна пухлина привушної ділянки. Понад усе Славік мріяв про маленьку, білу шиншилу-дівчинку. У селищі, де він живе, та навіть у найближчих містах зоомагазинів немає. А у єдиному, який знаходиться за 20 кілометрів, немає шиншил. Тому здійснення мрії перетворилося на справжній квест!
Про мрію Славіка дізнався Чарівник Олександр, власник розплідника шиншил з-під Києва. Але у нього також не було шиншили білого кольору. Та він підключив колег з усієї Західної України! Шиншилу, яка підходила за всіма параметрами, знайли у Івано-Франківську. А доставити її додому до Славіка допоміг ще один чарівник – Юрій. Він показав, як дбати про тваринку і навіть влаштував для неї купання. Славік був у захваті і дуже здивувався, що шиншила Анжела купається не у воді, а у піску. Надзвичайно дякуємо Чарівникам, що оперативно здійснили мрію і змогли порадувати хлопчика! Славік таки дочекався свою біленьку шиншилу-дівчинку!