Назад

Юлія Ляхоцька, 11 років

Діагноз:
ДЦП, атонічно-астатична форма, затримка розвитку
Мрія:
Мріє познайомитися з Тіною Кароль та заспівати з нею
6 особи
зробили внесок
2100 грн.
зібрано з 2000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Юлі 11 років. Вона народилася з вродженою вадою мозку. Спочатку батьки не помічали затримки у розвитку доньки, але коли їй виповнилося півроку, побачили, що вона не може сидіти, як інші діти. Після повного обстеження лікарі встановили невтішний діагноз: ДЦП, атонічно-астатична форма, затримка психічного розвитку.

Однак батьки не склали руки, розпочали боротьбу за повноцінний розвиток дитини: лікування, масажі, фізичні вправи, плавання. І все це дало свої позитивні результати – Юля стала на ноги і почала ходити, хоча поки що не самостійно, а за ручку з мамою. Нині Юля займається у спеціалізованому центрі для дітей з вадами розвитку, а також перебуває на індивідуальному навчанні спеціалізованої школи – інтернату № 15. До того ж, вона захопилася малюванням, і зараз займається на курсах.

Юля вже спробувала себе у ролі моделі, взявши участь у безкоштовній фотосесії для особливих діток у красивих дизайнерських сукнях. Того дня вона була на рівні з іншими моделями. Це дуже надихнуло та окрилило Юлю. Згодом талановиту дівчинку помітило англомовне інтернет-видання, яке запросило її прикрасити обкладинку свого журналу.

Також Юлі дуже подобається співачка Тіна Кароль, бо вона красива і талановита. Дівчинка має свою заповітну мрію - взяти участь у спільній фотосесії із зіркою та заспівати з нею улюблену пісню «Дика вода». Хоча Юля ще погано говорить, однак вона докладає всіх зусиль, щоб її мрія здійснилася: вчить слова пісні і щодня репетирує в караоке.


Юля почала наближатися до здійснення своєї мрії завдяки неймовірним Чарівникам! Переможниця лоту від Тіни Кароль у благодійному марафоні Сніданку з 1+1 передала для нашої мрійниці свої квитки на концерт Тіни Кароль! Той новорічний вечір для дівчинки став справді казковим! Вона отримала квитки у перший ряд на концерт до улюбленої співачки. Юля була як справжня принцеса у красивій сукні з величезним букетом квітів, і увесь вечір підспівувала улюблені пісні.

А потім трапилося справжнє новорічне диво! Завдяки ще одній чарівниці, Вікторії Федорчук, Юля потрапила за лаштунки, де її зустріла Тіна Кароль! Ці хвилини спілкування, про які дівчинка так давно мріяла, вона точно ніколи не забуде. Маленьку мрійницю переповнювали емоції радості і щирого захоплення від розмови з улюбленою співачкою. Юля вірить, що незабаром і її головна мрія - фотосесія разом з Тіна Кароль - здійсниться!