Назад

Юлія Ляхоцька, 11 років

Діагноз:
ДЦП, атонічно-астатична форма, затримка розвитку
Мрія:
Мріє познайомитися з Тіною Кароль та заспівати з нею
13 особи
зробили внесок
2100 грн.
зібрано з 2000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Юлі 11 років. Вона народилася з вродженою вадою мозку. Спочатку батьки не помічали затримки у розвитку доньки, але коли їй виповнилося півроку, побачили, що вона не може сидіти, як інші діти. Після повного обстеження лікарі встановили невтішний діагноз: ДЦП, атонічно-астатична форма, затримка психічного розвитку.

Однак батьки не склали руки, розпочали боротьбу за повноцінний розвиток дитини: лікування, масажі, фізичні вправи, плавання. І все це дало свої позитивні результати – Юля стала на ноги і почала ходити, хоча поки що не самостійно, а за ручку з мамою. Нині Юля займається у спеціалізованому центрі для дітей з вадами розвитку, а також перебуває на індивідуальному навчанні спеціалізованої школи – інтернату № 15. До того ж, вона захопилася малюванням, і зараз займається на курсах.

Юля вже спробувала себе у ролі моделі, взявши участь у безкоштовній фотосесії для особливих діток у красивих дизайнерських сукнях. Того дня вона була на рівні з іншими моделями. Це дуже надихнуло та окрилило Юлю. Згодом талановиту дівчинку помітило англомовне інтернет-видання, яке запросило її прикрасити обкладинку свого журналу.

Також Юлі дуже подобається співачка Тіна Кароль, бо вона красива і талановита. Дівчинка має свою заповітну мрію - взяти участь у спільній фотосесії із зіркою та заспівати з нею улюблену пісню «Дика вода». Хоча Юля ще погано говорить, однак вона докладає всіх зусиль, щоб її мрія здійснилася: вчить слова пісні і щодня репетирує в караоке.