Назад

Святослав Пішак, 7 років

Діагноз:
Лімфобластний лейкоз
Мрія:
Мріє про будинок для родини
94 особи
зробили внесок
16200 грн.
зібрано з 329000 грн. необхідних
4.92%
Допомогти

Святику 7 років, він мешкає у селі Ковалівка Івано-Франківської області. У лютому 2017 року в хлопчика на тілі з’явились синці фіолетового кольору. Батьки одразу ж відвели малого на обстеження, і лікарі вирішили, що в хлопця анемія. Спершу цей діагноз не викликав жодних підозр, але Святик відмовлявся їсти, трималась висока температура, а самопочуття лише погіршувалось. Через тиждень малого направили на обстеження в іншу лікарню, і там одразу встановили страшний діагноз - рак крові. Святик 9 місяців проходив хіміотерапію в київському Охматдиті. Увесь цей час малий дуже сумував за своєю сестричкою, що чекала на нього вдома. Навіть коли у нього було декілька днів перерви від лікування, незважаючи на довгу дорогу, він завжди вмовляв маму поїхати до сестрички. А одного разу хлопчик запитав, як же можна якнайшвидше зустрітись з Андріанкою? І тоді малий зрозумів, що на вертольоті він зміг би дуже швидко долетіти до сестрички. Хлопчик дуже сумує, що не зміг привітати Андріанку 1 вересня, коли вона пішла у перший клас, адже він в цей час був у лікарні.


Святик понад усе мріє прилетіти на гвинтокрилі в своє селище та приземлитись на галявину біля школи на очах усіх учнів та вчителів. Святик мріє вийти до сестрички з букетом троянд, що буде більший за нього самого, і лише дві ніжки буде помітно за оберемком красивих квітів. Маленький мрійник дуже любить свою сестричку і мріє порадувати її таким сюрпризом. Для арт-марафону #моядитячамрія хлопчик намалював цей омріяний момент.

Ставайте Чарівниками для Святика, аби допомогти його мрії стати реальністю!


Мрія Святика здійснилась у травні 2019 року! Для того, щоб це відбулось, Лідії Таран потрібна була підтримка справжніх Чарівників! Декілька місяців відбувались приготування. Адже гвинтокрил мав прилетіти лише на кінець дзвоника та зробити посадку на полі перед школою. Разом зі Святиком Лідія обговорювала всі деталі здійснення мрії. А от улюблена сестричка хлопчика - Андріанка, нічого не мала знати! В день останнього дзвоника Святик з самого ранку міг думати лише про гвинтокрил.

Придумавши легенду для Андріанки малеча разом з командою ТСН поїхав в сусіднє місто, де на на нього вже чекав гвинтокрил яскраво-помаранчевого кольору. Коли Святик побачив його, то не міг стримати радості, його переповнювали враження. Політ в рідне село був сповнений незабутніх вражень. Це був перший політ Святика, і він дуже його вразив. В цей час повним ходом проходила лінійка останнього дзвоника, яку вела Лідія Таран.

А в самому кінці свята всі побачили в небі помаранчеву цятку, яка розрослась до справжнього гвинтокрила. Після посадки з нього вийшов наш маленький мрійник з величезним букетом червоних троянд для улюбленої сестри.

Андріанка була щаслива, а разом з нею радів і Святик, бо його мрія здійснилася! На таке грандіозне здійснення мрії прийшли подивитись всі жителі прикарпатського села! Ми віримо, що незабутні емоції від цієї події допоможуть Святику завжди вірити в дива! Дякуємо усім Чарівникам, які допомогли втілити цю безмежну мрію!

Минуло півтора року як команда проєкту втілила мрію Святослава Пішака! Зараз у хлопчика з’явилася нова мрія – будинок для його родини.

07.06.2020 у сім’ї Пішаків сталася пожежа. Будок з усіма речами та документами згорів дощенту.


Святослав звернувся до проєкту з проханням допомогти йому відновити рідний дім. Хлопчик хоче знову мати власну кімнату з теплим ліжком та іграшками, зі столом, де щовечора виконував домашнє завдання, з кухнею, на якій мама кожний ранок готувала його улюблений солодкий сніданок. І головне – Свят більше не хоче бачити сльози рідних – матусі та старшої сестрички, якій він присвятив здійснення своєї мрії.Святослав на власні очі бачив, як горів його улюблений будинок. Мрійник дуже важко пережив трагедію. Йому й досі сниться вогонь. Хлопчик тільки-но подолав рак крові, тому йому необхідно мати теплу й затишну оселю, аби підтримувати стан здоров’я.


Зараз Пішаки мешкають в старій сусідській хаті – без опалення та належних умов для хворої дитини.

Команда проєкту Здійсни Мрію та ТСН не змогли залишити Пішаків без допомоги. Наталія Мосейчук у прямому ефірі ТСН розповіла історію Свята та закликала небайдужих допомогти родині. Вдалося привернути увагу добрих людей, які підтримали родину – хто словом, хто грошима, а хто передав речі.

БФ Крона назбирали 97тис.грн. для родини. Кошти вже передали, аби вони змогли розрахуватися з боргами за початок ремонту будинку.


Проєкт звернувся до місцевої влади Івано-Франківщини з офіційним листом та попросили надати допомогу родині Пішаків до зими. Наразі відповідні органи розпочали роботу з питань проведенням ЖКП та грошовими виплатами для постраждалих!


Родина звернулася до всіх чарівників, які допомогли здійснити мрію Свята та допомагають йому втілити нову - відновити рідний дім. Хлопчику це дуже важливо!


А ми продовжуємо працювати та допомагати родині! Чарівники, давайте разом підтримаємо Пішаків!