Назад

Андріана Шпитак, 6 років

Діагноз:
Лейкемія
Мрія:
Мріє про будиночок для ляльок L.O.L. та велосипед
8 особи
зробили внесок
2350 грн.
зібрано з 16500 грн. необхідних
14.24%
Допомогти

Андріанці 6 років, вона мешкає на Львівщині у місті Рава-Руська. Як і всі дітки її віку, вона почала готуватись до школи, та думати про свій перший клас. Вона навчилась читати і писати, і почала уявляти перше вересня і перший дзвоник. Та навесні дівчинка стала погано себе почувати, і місцеві лікарі діагностували пневмонію. Проте лікування аж ніяк не допомагало, а стан малечі лише погіршувався. Тоді після здачі аналізів відкрився страшний діагноз - лейкемія. Андріанка сильна дівчинка, і попри свій маленький вік розуміє, наскільки необхідне лікування, і мужньо терпить усі виснажливі процедури. Малеча подолала вже п’ять блоків хіміотерапії.

Покращують настрій дівчинки під час непростого лікування її улюбленні ляльки L.O.L. Вона настільки захопилась цими маленькими іграшками, що постійно просить маму та бабусю подарувати їй ще одну, і ще одну ляльку. Ось так у неї зібралось вже близько двадцяти таких милих іграшок. Тому Андріанка зрозуміла, що її лялькам потрібно десь жити. Малеча мріє про будиночок для своїх улюблениць. Вона дуже піклується про своїх іграшкових приятелів, і переконана, що у їхньому будиночку має бути все необхідне: спальня, кухня і ванна. А ще Андріанка мріє про велосипед. Вона щиро вірить, що невдовзі одужає і зможе весело ганяти на велосипеді разом з молодшою сестричкою.

Під час туру нашого арт-марафону #МояДитячаМрія у Львові, Андріанка намалювала свою заповітну мрію

Андріанка сподівається, що зустріне Чарівників, які допоможуть знайти будиночок для її колекції ляльок L.O.L., у якому буде все необхідне для улюблених іграшок. А також подарують їй велосипед, який стане стимулом для швидшого одужання. Закликаємо усіх ставати Чарівниками для маленької мрійниці, і подарувати їй віру у те, що дива трапляються!