Назад

Дмитро Калюжний, 7 років

Діагноз:
саркома Юінга правої великої гомілкової кістки
Мрія:
Мріє про електробайк, а також заспівати з Надією Дорофєєвою
26 особи
зробили внесок
6400 грн.
зібрано з 15320 грн. необхідних
41.78%
Допомогти

Дмитрику лише 7. Він навчається у першому класі, але на надомному навчанні, оскільки не може ходити до школи. У квітні минулого року він переніс операцію на правій ніжці і складний курс хіміотерапії, тому зараз пересувається на милицях. У нього саркома Юінга правої великої гомілкової кістки. Однак він не втрачає оптимізму, завжди веселий, життєрадісний, харизматичний, справжній «живчик»! Допитливий і комунікабельний хлопчик, він згуртовує навколо себе однолітків і заряджає їх позитивною енергією. Але він дуже засмучується, коли вони, захоплені грою, розбігаються в різні боки, а він не може побігти за ними.

Він мріє мати свій електробайк, щоб можна було швидко пересуватися, і навіть бути попереду усіх! Якось йому пощастило спробувати покататися таким байком... Відтоді всі його думки про нього.

Також Дмитрик мріє про зустріч зі своїм кумиром – Надією Дорофєєвою, яку він побачив в проекті «Голос.Діти» і одразу ж захопився її красою, талантом і добротою. Він постійно дивиться кліпи групи «Время и стекло» на Youtube, вчить слова Позитива, читає реп і хоче зайняти його місце в дуеті з Надею хоча б на одну пісню...

До глибини дитячої душі Діму зворушив кліп на пісню «Кафель», де Надя знялася в ролі янгола, він навіть запитав маму: «А Надя справжня?». Відтоді він дуже хоче зустрітися з нею і станцювати на омріяному електробайку. Це додало б йому сил і мотивації до одужання та стало б поштовхом пов’язати своє майбутнє з творчістю, бути репером чи співаком і потрапити в команду до Наді в проекті «Голос.Діти».

Хлопчина обіцяє, що буде любити Надю до 18 років, аж допоки він не зустріне свою кохану дівчину...

У лютому наш Дмитрик переконався, що мрії починають здійснюватись! А все тому, що до нього приїхав омріяний електробайк!

Ви тільки подивіться, які емоції це викликало, як горять його очі!

А нещодавно у нашого Дмитрика був День народження! Йому виповнилося 8 років.

І знаєте, який найбільший подарунок він отримав? Дмитрику надіслала привітання сама Надя Дорофеева, про зустріч з якою він мріє!Запрошуємо усіх небайдужих приєднатися до здійснення мрії Дмитрика і допомогти повірити йому, що дива трапляються!