Назад

Златослава Кравчук, 7 років

Діагноз:
Синдром Дауна
Мрія:
Мріє про фотосесію в казковому образі
9 особи
зробили внесок
2100 грн.
зібрано з 30000 грн. необхідних
7%
Допомогти

Златі 7 рочків, вона з міста Нововолинська Волинської області. Злата – сонячна дитина, в неї синдром Дауна. Дитина народилась з вадою серця, її успішно прооперували, коли малечі було лише 8 місяців.

Злата закінчила перший клас спеціалізованої школи. Як і всі сонячні дітки, вона дуже добра та комунікабельна дівчинка. Обожнює проводити час з друзями та бути в центрі уваги. Так, дівчинка бере участь в усіх концертах та святах, які проводять в школі. Вона любить виступати на сцені, співати та танцювати.

Коли Златі було лише три рочки вона знялась в професійній благодійній фотосесії з новорічною тематикою. З того часу малеча знайшла улюблену справу – позувати перед об’єктивом фотоапарата. Вона почуває себе розкуто та не боїться видавати одну позу за іншою.

Як справжня маленька принцеса, Злата вже вчиться фарбуватись. Мама малечі розповідає, що якщо залишає Злату на якийсь час одну, то вона обов’язково знаходить мамину косметичку та «фарбується» перед дзеркалом. В маленької мрійниці є улюблений перукар, візити до якого вона так обожнює. Їй подобається, коли її волосся накручують. А ще, як справжня принцеса, вона любить пишні плаття яскравих рожевого та синього кольорів.

Малечу запрошували взяти участь в дефіле подіумом у Львові, але подіум не цікавить Злату, вона боїться його метушні та гучних звуків. А от перед камерою вона відчуває себе щасливою та з легкістю входить в образи.

Злата любить дивитись мультфільми, а особливо про її улюблених принцес – русалоньку Аріель та Ельзу з «Крижаного серця»! Тематична фотосесія в стилі цих мультфільмів з професійними стилістами та візажистами стала б справжньою казкою для маленької принцеси!

Ставайте Чарівниками для Злати та допоможіть малечі поринути в справжню казку!