Назад

Вікторія Струк, 17 років

Діагноз:
гострий лімфобластний лейкоз, рецедив , філадельфійська хромосома
Мрія:
Мріє про кота породи Мейн-кун
0 особи
зробили внесок
3000 грн.
зібрано з 30000 грн. необхідних
10%
Допомогти

До 9-ти років Віка жила звичайним спокійним життям. Ходила до школи, гуляла з друзями, та раптове погіршення стану здоров’я, неможливість рівненських лікарів з’ясувати що не так з дівчинкою, відкрили для неї та мами двері у світ боротьби.

Рак крові – діагноз, з яким Вікторія бореться вже більше 5 років. В процесі лікування знайшли ще одну хворобу, так звану філадельфійську хромосому - це коли 9-й та 22-й гени міняються місцями. Аномалія нерідко зустрічається у тяжкохворих дітей.

Після довгого лікування - ремісія та знову рецидив. Знову лікарні. Та на цей раз вже трансплантація кісткового мозку за кордоном від нерідного донора.

Віка дуже любить тварин, і ще до хвороби мріяла про власного кота, великого та красивого – Мейн-куна. Та все ніяк не можна було, то хвороба, то операція, після якої неможна тримати вдома навіть квіти, не кажучи вже про тварин. Та зараз Віка може самостійно доглядати за котиком і возити його на виставки, адже її кіт буде найкрасивішим, і заслуговує на нагороди.

Окрім цього захоплення, Віка дуже любить проводити час за мультфільмами. Її улюбленим є «У пошуках Дорі», де їй особливо запам’ятався вислів, що прозвучав голосом Алли Мазур: «Ми ловимо, лікуємо та відпускаємо».