Назад

Ілона Гавриляк, 14 років

Діагноз:
Мрія:
Мріє про кулінарний майстер-клас від Руслана Сенічкіна
Допомогти

Ілонці 14 років, вона мешкає у Львові. До 7 років дівчинка разом з молодшим братом жили в сиротинці. Потім їх всиновила родина. Але за кілька років складні обставини змусили родину повернути дітей до інтернату. Це було подвійним ударом для них.

Ілонка має багато талантів і захоплень. Вона вчиться в справжній кулінарній школі. І мріє приготувати особливу страву з Русланом Сенічкіним, ведучим “Сніданку з 1+1”. Дівчина з захватом вивчає нові рецепти та багато чому вчиться у свого кумира.

Також піднімає настрій Ілонці Іра Кудашова, акторка, яка грає роль Ніки в популярному українському серіалі “Школа”. Юну мрійницю надихає її позитив та пригодницький дух. Крім захоплення кулінарією, дівчина знаходить час для занять журналістикою. Тому вона мріє взяти інтерв’ю у телекулінара Руслана Сенічкіна. Спеціально для нашого арт-марафону #Моядитячамрія Ілона намалювала свою мрію. На малюнку вона, Іра Кудашова та Руслан Сенічкін.

Дівчинка дуже сподівається, що її мрія здійсниться та дасть наснаги не здаватися попри будь-які перепони!

Наприкінці листопада 2018 мрія Ілонки здійснилася! Спочатку дівчина отримала подарунок від акторів серіалу “Школа” – постер з побажаннями та автографами від них, а ще – відеопривітання. Та найбільше дівчинку вразив майстер-клас з Русланом Сенічкіним. Ілону переповнювали емоції, а посмішка не сходила з обличчя. Про те, як це було, що приготували Руслан та Ілона і про перше інтерв’ю мрійниці дивіться у сюжеті “Сніданок з 1+1”: