Назад

Марія Заїка, 10 років

Діагноз:
Туберкульоз печінки і кишківника, мезентеріальних лімфатичних вузлів; анемія хронічного хворого середнього ступеня тяжкості; тромбофлебіт поверхневих вен лівої кінцівки
Мрія:
Мріє про майстер-клас зі співу від Діми Монатіка
11 особи
зробили внесок
3250 грн.
зібрано з 3000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Марійці 10 років. Вона мешкає в місті Помічна Кіровоградської області. З 4 років у дівчинки стала проявлятися і прогресувати незрозуміла хвороба. Після тривалого обстеження лікарі попередньо діагностували онкологічне захворювання - лімфому Беркіта 4-ого ступеня. Призначене лікування не дало бажаних результатів, і з травня минулого року протягом п’яти місяців Марійка перебувала в Охматдиті. Малеча дуже схудла і важила всього 18 кг. Через постійний прийом ліків в дівчинки виявили токсичний гепатит. Після інтенсивної терапії Марійка стала набирати вагу, її самопочуття покращилось. Але потім в неї діагностували тромбоз лівої стегнової артерії. Разом з цим з'явилися супутні хвороби, і тепер окрім інших ліків, 10-річна Марійка отримує протитромбозні та кровотворні препарати, а також ліки для підтримку функціонування печінки. З середини червня цього року вона знов проходить обстеження і лікування в Охматдиті.

Маленька Марійка не розуміє, чому такі важкі хвороби спіткали саме її. Але вона намагається не втрачати сили духу. У минулому році через складний стан здоров’я Марійка була на індивідуальному навчання, а цього року вже почала відвідувати школу. Через слабкий імунітет, вона легко підхоплює віруси і вимушена пропускати уроки. Це дуже засмучує дівчинку, адже їй подобається вчитись. А ще вона любить розмальовувати аніме. До хвороби мрійниця захоплювалась танцями, проте їй довелось залишити улюблене хобі. Зараз піднімає настрій дівчинки відомий український співак і танцівник Монатік. Вона постійно дивиться на ютубі його запальні кліпи та виступи, і тихо підспівує йому. Марійку дуже надихає динамічність та життєрадісність його творчості. Її улюблена пісня - “Кружит”. Малеча доєдналась до арт-марафону #Моядитячамрія та намалювала улюбленого співака:

Коли Марійка дізналась, що її кумир може приїхати в Охматдит, то навіть вмовила лікарів перенести важливе обстеження. Проте в той день, Монатіку так і не вдалося потрапити в лікарню. Маленька мрійниця дуже хоче навчитися співати, як і її улюблений співак. Вона мріє про майстер-клас від Монатіка, щоб особисто від нього дізнатись про секрети вокалу. Зустріч з ним стане для Марійки натхненням не опускати руки і боротися зі страшними недугами. Наша маленька мрійниця дуже сподівається, що її Чарівник завітає до неї та доведе, що мрії здійснюються!