Назад

Олексій Полігач, 9 років

Діагноз:
Медулобластома хробака мозочка та IV шлуночка з інвазією стовбура
Мрія:
Мріє про навушники з мікрофоном для уроків та іграшку Screecher

Олексію з Тернополя 8 років. До своєї хвороби він був дуже активним хлопчиком. Із задоволенням ходив до 3-го класу, гуляв із хлопцями, займався плаванням та грав на сопілці.

Якось, у школі Олексію стало погано - хлопчика почало нудити. Наступного дня, перед школою, Олексія знову знудило. Батьки подумали, що хлопчик чимось отруївся. Коли нудота не припинялася три дні, батьки звернулися до лікарні. Після обстеження в Олексія виявили пухлину в голові та направили на операцію. Після цієї операції була друга. На жаль, оперативне втручання спровокувало численні ішемічні та геморологічні поразки з вихідними наслідками.

Через правосторонній поріз Олексій заново за 10 місяців почав вчитися ходити, і володіти правою рукою. Хлопчик дуже тяжко відновлювався після операції. Олексію довелося пройти 11 блоків хіміотерапії. І попереду в Олексія ще курс променевої терапії. Попри всі складнощі хвороби, Олексій продовжує тягтися до навчання. Хлопчик намагається не переривати навчання, навіть дистанційно. Щоб не відволікатись на сторонній шум, Олексій мріє про навушники з мікрофоном. А ще, як і всі хлопчики, Олексійко - фанат іграшок Screechers! Це така машинка-трансформер, яка перетворюється на безстрашного казкового звірка!

Чарівники взялись здійснити мрію Олексія! Однак війна втрутилася у плани. Доставляння подарунка було відкладене на невизначений час. Подарунок знайшов хлопчика у Німеччині, куди він евакуювався з мамою! Олексійко вже використовує свої новенькі навушники для навчання! І залюбки грається з диво-іграшкою.