Назад

Іван Сидоренко, 6 років

Діагноз:
Саркома Юінга крижової кістки
Мрія:
Мріє про відео-привітання від Олега Винника та DZIDZIO
Допомогти

Іванку 6 рочків, він з міста Алчевськ, Луганської області, але останні два роки сім’я мешкає в Києві. Іванко дуже здібний та активний хлопчик. Він з задоволенням займався гімнастикою та акробатикою та показував хороші результати. У свої 6 років він складає конструктор Lego для 12-14 років. А ще дуже любить динозаврів, постійно читає енциклопедії та знає про них майже все.

Влітку Іванко був у гостях у бабусі й дідуся у Бердянську на морі. Одного дня він, як і завжди, з’їжджав з надувної гірки у море. Проте гірка похитнулась, малий впав на пісок і сильно вдарився копчиком. Біль був настільки сильний, що Ваня не міг обходитись без знеболювального. Лікарі сказали, що це лише забиття, яке скоро мине. Але біль все не стихав, і після обстеження МРТ з’явилась підозра на тяжкий діагноз - злоякісна пухлина. Проте лікарі не могли з впевненістю ні підтвердити, ні спростувати цей діагноз. Тому батьки Іванка звернулись до Ізраїльської клініки. Вже у Тель-Авіві хлопчику діагностували саркому Юінга крижової кістки. Хлопчику призначили 14 курсів хіміотерапії, 5 з яких він вже мужньо подолав.

Не опускати руки під час виснажливого лікування малому допомагають улюблені музиканти. Найбільше Іванко любить слухати DZIDZIO та Олега Винника. Пісні DZIDZIO хлопчик слухає з 2 рочків, завжди підспівує та пританцьовує під них. Найбільше йому полюбились пісні “Павук”, “Марсик”, “Старий рік минає” та “Сара”. А приблизно рік назад Іванко став захоплюватись музикою Олега Винника. Його пісні він розпізнає буквально з перших нот. Батьки збирались відвести малого на великий концерт Олега Винника восени, та незадовго до цього дізнались про страшну хворобу та мали летіти на лікування. Маленький мрійник з нетерпінням чекає, коли завершиться його курс лікування і батьки поведуть його на концерти до улюблених співаків. А зараз він дуже потребує підтримки, аби витримати усі процедури та якнайшвидше одужати. Найбільше порадувати Іванка на подарувати йому сили не здаватись можуть його улюблені музиканти. Поки малий перебуває на лікуванні у далекому Ізраїлі, Іванко мріє отримати від DZIDZIO та Олега Винника відео-привіт! Він щиро вірить, що улюблені музиканти підтримають його у складний момент і запишуть для нього таке омріяне відео-звернення.