Назад

Іван Сидоренко, 6 років

Діагноз:
Саркома Юінга крижової кістки
Мрія:
Мріє про відео-привітання від Олега Винника та DZIDZIO
Допомогти

Іванку 6 рочків, він з міста Алчевськ, Луганської області, але останні два роки сім’я мешкає в Києві. Іванко дуже здібний та активний хлопчик. Він з задоволенням займався гімнастикою та акробатикою та показував хороші результати. У свої 6 років він складає конструктор Lego для 12-14 років. А ще дуже любить динозаврів, постійно читає енциклопедії та знає про них майже все.

Влітку Іванко був у гостях у бабусі й дідуся у Бердянську на морі. Одного дня він, як і завжди, з’їжджав з надувної гірки у море. Проте гірка похитнулась, малий впав на пісок і сильно вдарився копчиком. Біль був настільки сильний, що Ваня не міг обходитись без знеболювального. Лікарі сказали, що це лише забиття, яке скоро мине. Але біль все не стихав, і після обстеження МРТ з’явилась підозра на тяжкий діагноз - злоякісна пухлина. Проте лікарі не могли з впевненістю ні підтвердити, ні спростувати цей діагноз. Тому батьки Іванка звернулись до Ізраїльської клініки. Вже у Тель-Авіві хлопчику діагностували саркому Юінга крижової кістки. Хлопчику призначили 14 курсів хіміотерапії, 5 з яких він вже мужньо подолав.

Не опускати руки під час виснажливого лікування малому допомагають улюблені музиканти. Найбільше Іванко любить слухати Олега Винника та DZIDZIO. Хлопчик став захоплюватись музикою Олега Винника приблизно рік назад. Його пісні він розпізнає буквально з перших нот. Батьки збирались відвести малого на великий концерт Олега Винника восени, та незадовго до цього дізнались про страшну хворобу та мали летіти на лікування. Для нашого арт-марафону #МояДитячаМрія, хлопчик намалював улюбленого музиканта

Пісні DZIDZIO хлопчик слухає з 2 рочків, завжди підспівує та пританцьовує під них. Найбільше йому полюбились пісні “Павук”, “Марсик”, “Старий рік минає” та “Сара”. Для арт-марафону #МояДитячаМрія Іванко намалював DZIDZIO

Маленький мрійник з нетерпінням чекає, коли завершиться його курс лікування і батьки поведуть його на концерти до улюблених співаків. А зараз він дуже потребує підтримки, аби витримати усі процедури та якнайшвидше одужати. Найбільше порадувати Іванка та подарувати йому сили не здаватись можуть його улюблені музиканти. Поки малий перебуває на лікуванні у далекому Ізраїлі, Іванко мріє отримати від Олега Винника та DZIDZIO відео-привіт! Він щиро вірить, що улюблені музиканти підтримають його у складний момент і запишуть для нього таке омріяне відео-звернення.


Мрія Іванка почала здійснюватись! DZIDZIO був дуже зворушений відеозверненням маленького мрійника і також вирішив передати йому відео-привіт. Він начаклував малечі супер-силу, яка точно допоможе в боротьбі з недугою! Дякуємо нашому чарівнику DZIDZIO за такі приємні слова для Іванка!


Мрія Ванюші остаточно здійснилася!!!

Чарівник Олег Винник надіслав хлопчику персональне відеопривітання! Співак побажав Вані здоров'я, запевнив мрійника у тому, що він сильний і впорається з будь-чим, адже його люблять рідні і сам Чарівник. А ще, Олег Винник сказав, що вони з Іваном обов'язково зустрінуться і, може, навіть заспівають разом! Хлопчик вже переглянув відео-привіт від улюбленого музиканта і невимовно зрадів.


Сподіваємось, що омріяне відеозвернення від співака ще довго надихатиме Ваню і додасть йому сил у боротьбі з недугою!
Дякуємо чудовим чарівникам за те, що подарували Іванку позитивні емоції!

Мрії здійснюються)