Назад

Владислава Чикель, 16 років

Діагноз:
ДЦП, атонічно – астатична форма
Мрія:
Мріє прогулятися по Львову разом з Дімою Монатіком
8 особи
зробили внесок
1200 грн.
зібрано з 3000 грн. необхідних
40%
Допомогти

Влада від народження страждає на ДЦП в результаті пологової травми. Коли дівчинці було три роки, її хвороба почала прогресувати, і батьки взялися боротися за повноцінний розвиток доньки. Вона регулярно проходить лікування в реабілітаційному центрі в Чернівцях, а також в Одесі та Києві. Вдома дівчинка теж наполегливо тренується: щодня робить зарядку, займається на тренажері та намагається багато ходити.

На жаль, поки що Влада не може ходити самостійно, однак вона досить добре розмовляє, читає, інтелектуально розвивається, любить сидіти в інтернеті і навіть сама заповнила заявку на нашому сайті!

Влада добре вчиться, займається вдома за індивідуальною програмою, має гуманітарні здібності. А також любить співати і танцювати. Їй дуже подобається Діма Монатік, бо для неї він добрий, щирий і талановитий. Дівчинка щодня слухає його пісні і знає їх усі напам’ять. Відтак, у неї є заповітна мрія – прогулянка по Львову з улюбленим співаком. За словами Влади, Львів – дуже красиве місто, а вона ніколи ще там не була, і їй хотілося б зустрітися у Львові зі своїм кумиром.

«Я думаю, що зустріч з Дімою Монатіком у Львові подарує мені багато сил, радості, аби далі старатися, займатися, щоб ходити!», - зізналася нам юна мрійниця.

За словами мами, Влада дуже щира, відкрита і комунікабельна дівчинка, має багато друзів. Вона завжди усміхається, ніколи не впадає у відчай. Вже 5 років поспіль вона відвідує гурток з малювання і надіслала нам малюнок своєї мрії – гуляти з Монатіком у Львові біля театру опери та балету по старовинній вулиці з бруківкою, ліхтарями та скульптурами…