Назад

Артем Бодько, 11 років

Діагноз:
Анофтальм обох очей, PNET правого гемітораксу, саркома Юінга
Мрія:
Мріє проїхатись на машині з Віталієм Козловським
4 особи
зробили внесок
700 грн.
зібрано з 13000 грн. необхідних
5.38%
Допомогти

Артемові 11 років. Він мешкає в місті Прилуки на Чернігівщині. Хлопчик незрячий з народження. Коли йому було 7 років він впав і вдарився ребром, після цього почалися болі. Лікарі не одразу змогли поставити діагноз і лише у жовтні 2014 року в Інституті Раку виявили саркому Юінга - злоякісну пухлину кісткової тканини. Майже рік хлопчик провів на лікарняному ліжку, проходячи постійні процедури. Артемко не здавався та продовжував вірити, що зможе подолати страшну хворобу. І його велика мрія перемогти рак здійснилася!

Артем разом з мамою і маленькою сестричкою завітав на арт-марафон #МояДитячаМрія, який відбувся на Святі Переможців для дітей, які подолали рак. Там мама Артемчика за описами сина намалювала його заповітну мрію: “Проїхати за рулем на Тойоті Королла з Віталієм Козловським, і їхати і газувати, швидко і довго”.

Маленький мрійник з самого дитинства захоплюється автомобілями і знає чимало їх видів та марок. Артемко постійно прослуховує авто-програми на планшеті, а також любить слухати, як авто рухаються вулицею та як вони “оживають”: вмикаються, сигналять, газують, стирають шини по асфальту. Йому б дуже хотілося кермувати та давити на газ у справжній машині та відчути, як авто набирає швидкість.

Крім того Артем дуже любить музику: він самотужки навчився грати на баяні, гармошці та синтезаторі. А ще він чудово співає українські пісні. І навіть влаштовує невеликі концерти, але лише в родинному колі. Його улюблений співак - Віталій Козловський, і Артем знає чимало його пісень. Хлопчик мріє поспілкуватись зі своїм кумиром і отримати наснагу продовжувати заняття музикою.

Крім захоплень музикою та авто, хлопчик не відстає і від шкільної програми. Щодня до нього приходить вчителька. Артем докладає чималих зусиль та часу для навчання. І аби цей процес став більш захопливим та зручним, а також для того, щоб не втрачати зв’язок з близькими, йому необхідний смартфон зі спеціальною програмою, розробленою для незрячих людей та FaceTime. До того ж наш маленький мрійник зможе прослуховувати пісні улюбленого співака та підспівувати йому.

Артем ніколи не опускає руки, адже зміг подолати рак! А зараз він дуже сподівається, що знайдеться Чарівник, який допоможе здійснити його мрію!

Мрія Артемка почала здійснюватися. Чарівники 1+1 media вирішили підтримати хлопчика та подарувати йому омріяний гаджет. Тепер він зможе навчатися через програму Face Time та прослуховувати улюблені пісні Віталія Козловського та авто-програми на YouTube!