Назад

Іванна Христан, 14 років

Діагноз:
Лівобічний спастичний трипарез
Мрія:
Мріє, щоб її вчительку привітали у відеозверненні з днем народження Лідія Таран та Руслан Сенічкін
Допомогти

Іванці 14 років. Вона мешкає в селі Саджавка Івано-Франківської області. Іванка з народження має складну хворобу - трипарез, через яку обидві ніжки та одна ручка дівчини погано функціонують. Однією ніжкою вона стає лише на пальці. Через це Іванка постійно змушена ходити на масажі, а 1-2 рази на рік на декілька тижнів вона лягає в Івано-Франківську обласну клінічну лікарню на обстеження. В школі дівчину часто ображали однолітки через виражений тремор всього тіла, тому вона замкнулась в собі. Зараз з Іванкою працює психолог і вона почала долати бар’єри в спілкуванні. Юна мрійниця зізнається, що і сама хоче стати практичним психологом та допомагати діткам зі схожими проблемами.

Іванка має творчий талант - вона пише вірші. Для неї це спосіб спілкування з оточуючим світом і можливість донести свої думки і почуття. Її улюблена поетеса - Ліна Костенко, а найбільше припали до душі рядки з вірша “Крила”: “І все на світі треба пережити, І кожен фініш – це, по суті, старт...”. Свої вірші юна поетеса присвячує близьким людям.Найбільшою підтримкою в школі для дівчини стала вчителька англійської мови Любов Василівна. Саме вона захищала Іванку від нападків зі сторони однолітків та допомогла дівчинці повірити в себе. Тому англійська мова - улюблений предмет Іванки, і вона старанно готується до кожного заняття. Мрійниця зізнається, що хоче бути схожою на вчительку, коли виросте. Найбільше її надихає чуйність, дружелюбність та людяність Любові Василівни. Також друзями Іванки стали діти вчительки, а її син вчиться з Іванкою в одному класі.


7 листопада у Любові Василівни буде день народження, і понад усе Іванка мріє віддячити їй за доброту і зробити неймовірний подарунок - чарівний відеоролик. Юна мрійниця довідалась, що найбільше вчительці подобаються ведуча ТСН та куратор проекту Лідія Таран та натхненний кулінар та ведучий ранкового шоу “Сніданок з 1+1” - Руслан Сенічкін. Іванка вже склала сценарій відеопривітання, написала текст вітальних слів англійською мовою, а ще створила вірш для того, аби цей подарунок здивував та надовго запам'ятався вчительці. Дівчинка сама звернулась до феї нашого проекту Лідії Таран, з проханням допомогти зняти відео. Юна мрійниця навіть намалювала свою мрію для арт-марафону #МояДитячаМрія, попри те, що через хворобу їй складно малювати.

Хоча Іванка, як усі діти має багато мрій і бажань, вона вирішила зробити приємний подарунок не для себе, а для вчительки, яка підтримала її. Запрошуємо всіх Чарівників підтримати альтруїзм юної мрійниці Іванки та допомогти їй зробити добро для людини, яка стала справжнім другом у скрутній ситуації!


Дізнавшись про таку незвичайну мрію, наш телекулінар Руслан Сенічкін та куратор проекту Лідія Таран одразу записали відеозвернення для Іванчиної вчительки. Відео вийшло точнісінько таким як задумала Іванка. І от у свій день народження Любов Василівна отримала відеопривітання! Наші телеведучі передали багато теплих слів та побажань для вчительки та подякували, за її ученицю, яка придумала для неї такий зворушливий подарунок.