Назад

Дарія Мостова, 13 років

Діагноз:
ДЦП
Мрія:
Мріє спостерігати за зоряним небом через телескоп
8 особи
зробили внесок
1950 грн.
зібрано з 54000 грн. необхідних
3.61%
Допомогти

Даші 13 років, і вона хворіє на ДЦП. Через хворобу з самого дитинства дівчинка не може самостійно рухатись і стояти. Їй складно навіть самотужки тримати шию. Тому дівчинка постійно займається з логопедом та реабілітологом аби протистояти хворобі. Дарія перебуває на індивідуальному навчанні і вчителі приходять до неї додому. Вони відзначають не лише її успіхи в опануванні шкільної програми, а й особисті якості. Чуйна дівчинка в кожному дорослому бачить друга і відкрита до спілкування.

Даша має дуже багату уяву та неабиякі творчі здібності. Вона обожнює малювати, робити різні аплікації та ліпити з пластиліну. І навіть складна хвороба не стала дівчинці на заваді. Вона не може малювати руками, тому свої неймовірні картини малює ніжками! Батьки допомагають закріпити пензлик між пальчиками, і дівчинка починає створювати незвичайні картини – це віддушина і порятунок для дитини.

Уся рідня і вчителі не перестають дивуватися фантазії та силі волі маленької мрійниці. Даша дуже любить сидіти біля вікна і спостерігати за зоряним небом. Навіть вчителі помічають, як Даша оживляється, і в ній ніби запалюється вогник, коли з нею говорять про космос, планети та зірки. На її малюнках оживають різні галактики, казкові планети та супутники.

Дівчинка милується зоряним небом з вікна останнього поверху будинку та роздивляється гарні космічні картинки в інтернеті. Та понад усе Даша прагне побачити планети, зірки та спутники зблизька, аби добре їх роздивитись. Тому малеча мріє про телескоп, з допомогою якого вона зможе трошки наблизитись до космосу. Даринка сподівається, що знайдуться Чарівники, які допоможуть втілити її заповітну мрію!