Назад

Ярослава Чеклова, 10 років

Діагноз:
Вроджена спинномозкова грижа
Мрія:
Мріє станцювати з Ахтемом Сейтаблаєвим
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

Маленька Ярослава любить декламувати вірші, співає, танцює на візку. Не пропускає жодного заходу, який відбувається в школі. Добре навчається. Якби у неї була можливість, то стала б гімнасткою, а ще навчилася б грати на скрипці, але інструмент тримати в руках не можна, бо йде навантаження на спину. У дівчинки вроджена спинномозкова грижа.

Вона мріє стати чемпіонкою світу зі спортивного танцю на візках, не пропускає жодного тренування. А ще понад усе мріяла станцювати з Ахтемом Сейтаблаєвим. Каже, що якби отримала роль в фільмі, зіграла б саму себе, дівчинку, яка танцює вальс і ніколи не здається.

Команда "Здійсни мрію" зрозуміла, у якому русі потрібно рухатися. Про те, що одного дня Ахтем запросить дівчинку на паркет – вона не знала до останньої хвилини. І ось 15 жовтня у прямому ефірі шоу "Танців з зірками" на 1+1 Ахтем Сеітаблаєв несподівано вийшов на паркет втретє. Цього разу - саме з Ярославою. Вихід на паркет з Ахтемом для Ясі став сюрпризом. Вона навіть не підозрювала, що актор готується станцювати саме з нею. До зворушливго номеру Сейтаблаєв і Яся готувалися окремо. Дівчинка тренувалася зі своїм братом, думаючи, що готує номер до чергового фестивалю. Емоційний виступ довело до сліз суддів «Танців з зірками».

"Велика мрія привеела маленьку зірочку Ясю на головний танцпол країни, її талант побачили мільйони! Дякуємо тренеру Олені Чиж - вона зробила неможливе! Ахтем неперевершений, і не дарма він найулюбленіший актор Ярославки. Мрії здійснюються, якщо вірити і долати всі перешкоди, стукати в двері, адже навколо багато добрих людей", - прокоментувала Лідія Таран.

Дивіться подробиці цієї танцювальної історії у сюжетах ТСН: