Назад

Поліна Палійчук, 12 років

Діагноз:
ДЦП, спастичний тетрапарез
Мрія:
Мріє стати актрисою, зустрітися з героями серіалу «Школа» та знятися разом з ними
14 особи
зробили внесок
3800 грн.
зібрано з 3000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Поліні 12 років. Від народження вона страждає на ДЦП, не може самостійно ходити і працювати руками, однак затримки у психічному розвитку немає. Дівчинка навчається у звичайній загальноосвітній школі в інклюзивному класі. Цього року закінчила п’ятий клас і перейшла до шостого. Вона добре вчиться, має гуманітарні здібності. ЇЇ улюблений предмет – англійська мова, адже ще у ранньому дитинстві вона дивилася мультики англійською мовою, а потім вивчала її у дитячому садочку.

Поліна дуже активна і комунікабельна дівчинка, має багато друзів. Одного разу на лікуванні вона познайомилася з учасницею нашого проекту Веронікою Мірошник, мрія якої зустрітися і заспівати з Надею Дорофеєвою нещодавно здійснилася. Відтоді дівчатка стали найкращими подругами, і саме Вероніка надихнула Поліну не боятися мріяти і вірити у те, що в неї все вийде!

У Поліни також є заповітна мрія: вона хоче познайомитися з героями серіалу «Школа» і знятися разом з ними, щоб у майбутньому стати справжньою актрисою. За словами дівчинки, їй подобається цей серіал, бо в ньому відображено події, які відбуваються у реальному житті школи: стосунки між однокласниками, дітьми і вчителями та батьками.

«Цей серіал нагадує мою власну школу, а його герої вчать мене ніколи не здаватися, не складати руки, вони доводять, що з будь – якої ситуації завжди є вихід!» - поділилася з нами юна мрійниця.

Поліна вже зробила свої перші кроки на сцені: під час шкільних свят вона декламувала багато віршів, але зізнається, що завжди дуже хвилюється перед виходом на сцену. Відтак, вона хотіла б запитати в улюблених акторів, як вони переборюють страх на сцені та на знімальному майданчику? Поліна сподівається, що їхня зустріч неодмінно відбудеться, і вона зможе спробувати себе у ролі актриси!