Назад

Ксенія Гвоздяк, 13 років

Діагноз:
Артрогрипоз
Мрія:
Мріє стати дизайнером одягу для людей з інвалідністю та зустрітись з Ніком Вуйчичем
8 особи
зробили внесок
1350 грн.
зібрано з 10000 грн. необхідних
13.5%
Допомогти

Зараз Ксенії 13 років, і з самого дитинства вона на інвалідному візку. Від народження в неї складне ортопедичне захворювання, через яке дівчинка має викривлені суглоби. Ця хвороба настільки вражає організм, що спершу дитячі суглоби були нерухомими. Ксенія перенесла дуже багато операцій і навіть їздила на лікування до Польщі. Вона постійно займається з реабілітологом і вже може стояти по 1 хвилині самостійно. Маленька мрійниця дуже хоче ходити. Навіть така тяжка хвороба не стала перешкодою для жаги до навчання. Ксенія вчиться у звичайній школі у 6 класі, а мама дівчинки має приходити на перерви в школу, щоб допомогти їй пересуватись.

Ксенія має неймовірну мрію - стати дизайнером одягу для людей з інвалідністю. Її вчителька англійської мови, яка також має інвалідність, не могла знайти сукню на випускний, в якій би зручно почувалася і гарно виглядала. Коли Ксенія почула цю історію, то вирішила, що коли виросте, обов'язково стане дизайнером одягу, аби всі, хто має інвалідність мали змогу стильно одягатись. Вона впевнено рухається у напрямку своєї мрії і відвідує покази мод, де представлено одяг для людей з інвалідністю. Дівчинка помічає, що зазвичай такий одяг не зручний і не красивий, але кожна людина хоче виглядати модно і стильно у зручному вбранні. Ксенія поки що лише озвучує власні ідеї гарного одягу, але через хворобу не може сама намалювати ескізи.

Ксенія дуже творча особистість: вона любить співати і мала епізодичну роль в кіно. Через хворобу дівчинка має тихий голос, проте готова голосно заявити про свою мрію, аби допомогти усім людям з інвалідністю виглядати стильно і модно. Людина, яка стала прикладом для Ксенії, і довела, що ніколи не можна здаватись - відомий австралійський прововідник та мотиваційний тренер Нік Вуйчич. Ксенія передивилась усі його виступи та інтерв'ю, і дуже хоче побачитись з ним під час його наступного приїзду. Зустріч з Ніком Вуйчичем стане для неї стимулом досягнути свою мету і стати дизайнером одягу для людей з інвалідністю. Закликаємо всіх стати Чарівниками для маленької мрійниці!

28 жовтня, всесвітньовідомий мотиваційний оратор Нік Вуйчіч зустрівся з підопічною проекту Здійсни мрію Ксенією Гвоздяк на «Арені Львів». Куратор проекту Здійсни мрію, телеведуча Лідія Таран дізналася про мрію 13-річної Ксенії – зустрітися з Ніком Вуйчичем. І на очах близько 20 000 глядачів Арени Львів допомогла здійснити цю мрію! Прямо на сцені дівчинка поділилася з Ніком ще однією мрією – стати дизайнером одягу для людей з інвалідністю: «Я хочу, аби всі, хто носив мій одяг, виглядали стильно і модно!». Коли дівчинка озвучувала свою мрію – кілька разів зірвала гучні оплески на Арені Львів.

Вуйчич обійняв Ксенію і поообіцяв підтримати на шляху до її нової мрії: «Коли ти будеш розробляти для мене сорочку, я надягну її і сфотографуюсь, а тоді опублікую це фото в соціальній мережі». Нік Вуйчич є кумиром для дівчинки. Вона передивилася усі його виступи та інтерв'ю. Тож з нетерпінням очікувала на його приїзд до Львова. Та під час зустрічі з мотиваційним тренером Ксенія зовсім не хвилювалася і навіть не замерзла, хоч і було зимно на великому стадіоні. «Мене гріло передчуття дива» - зізналася дівчинка.

Після зустрічі з Ніком дівчинка з величезним натхненням почала працювати над своїм першим замовленням – ескізом майбутньої сорочки для мотиваційного спікера. Та Ксенії все ще потрібна допомога чарівників на шляху до здійснення цієї мрії – у неї майже не працюють ручки, тому власноруч пошити сорочку дівчинці буде дуже складно. Кожен хто, хоче стати чарівником для Ксенії і допомогти їй створювати одяг для людей з інвалідністю, може звертатися на наш сайт - http://wish.1plus1.ua/.