Назад

Ксенія Гвоздяк, 13 років

Діагноз:
Артрогрипоз
Мрія:
Мріє стати дизайнером одягу для людей з інвалідністю та зустрітись з Ніком Вуйчичем
8 особи
зробили внесок
1350 грн.
зібрано з 10000 грн. необхідних
13.5%
Допомогти

Зараз Ксенії 13 років, і з самого дитинства вона на інвалідному візку. Від народження в неї складне ортопедичне захворювання, через яке дівчинка має викривлені суглоби. Ця хвороба настільки вражає організм, що спершу дитячі суглоби були нерухомими. Ксенія перенесла дуже багато операцій і навіть їздила на лікування до Польщі. Вона постійно займається з реабілітологом і вже може стояти по 1 хвилині самостійно. Маленька мрійниця дуже хоче ходити. Навіть така тяжка хвороба не стала перешкодою для жаги до навчання. Ксенія вчиться у звичайній школі у 6 класі, а мама дівчинки має приходити на перерви в школу, щоб допомогти їй пересуватись.

Ксенія має неймовірну мрію - стати дизайнером одягу для людей з інвалідністю. Її вчителька англійської мови, яка також має інвалідність, не могла знайти сукню на випускний, в якій би зручно почувалася і гарно виглядала. Коли Ксенія почула цю історію, то вирішила, що коли виросте, обов'язково стане дизайнером одягу, аби всі, хто має інвалідність мали змогу стильно одягатись. Вона впевнено рухається у напрямку своєї мрії і відвідує покази мод, де представлено одяг для людей з інвалідністю. Дівчинка помічає, що зазвичай такий одяг не зручний і не красивий, але кожна людина хоче виглядати модно і стильно у зручному вбранні. Ксенія поки що лише озвучує власні ідеї гарного одягу, але через хворобу не може сама намалювати ескізи.

Ксенія дуже творча особистість: вона любить співати і мала епізодичну роль в кіно. Через хворобу дівчинка має тихий голос, проте готова голосно заявити про свою мрію, аби допомогти усім людям з інвалідністю виглядати стильно і модно. Людина, яка стала прикладом для Ксенії, і довела, що ніколи не можна здаватись - відомий австралійський прововідник та мотиваційний тренер Нік Вуйчич. Ксенія передивилась усі його виступи та інтерв'ю, і дуже хоче побачитись з ним під час його наступного приїзду. Зустріч з Ніком Вуйчичем стане для неї стимулом досягнути свою мету і стати дизайнером одягу для людей з інвалідністю. Закликаємо всіх стати Чарівниками для маленької мрійниці!

28 жовтня, всесвітньовідомий мотиваційний оратор Нік Вуйчіч зустрівся з підопічною проекту Здійсни мрію Ксенією Гвоздяк на «Арені Львів». Куратор проекту Здійсни мрію, телеведуча Лідія Таран дізналася про мрію 13-річної Ксенії – зустрітися з Ніком Вуйчичем. І на очах близько 20 000 глядачів Арени Львів допомогла здійснити цю мрію! Прямо на сцені дівчинка поділилася з Ніком ще однією мрією – стати дизайнером одягу для людей з інвалідністю: «Я хочу, аби всі, хто носив мій одяг, виглядали стильно і модно!». Коли дівчинка озвучувала свою мрію – кілька разів зірвала гучні оплески на Арені Львів.

Вуйчич обійняв Ксенію і поообіцяв підтримати на шляху до її нової мрії: «Коли ти будеш розробляти для мене сорочку, я надягну її і сфотографуюсь, а тоді опублікую це фото в соціальній мережі». Нік Вуйчич є кумиром для дівчинки. Вона передивилася усі його виступи та інтерв'ю. Тож з нетерпінням очікувала на його приїзд до Львова. Та під час зустрічі з мотиваційним тренером Ксенія зовсім не хвилювалася і навіть не замерзла, хоч і було зимно на великому стадіоні. «Мене гріло передчуття дива» - зізналася дівчинка.

Після зустрічі з Ніком дівчинка з величезним натхненням почала працювати над своїм першим замовленням – ескізом майбутньої сорочки для мотиваційного спікера. Та Ксенії все ще потрібна допомога чарівників на шляху до здійснення цієї мрії – у неї майже не працюють ручки, тому власноруч пошити сорочку дівчинці буде дуже складно. Кожен хто, хоче стати чарівником для Ксенії і допомогти їй створювати одяг для людей з інвалідністю, може звертатися на наш сайт - http://wish.1plus1.ua/.


Майже чотири місяці юна мрійниця працювала над створенням уникільної сорочки. Дівчинка не могла повірити, що її перший дизайнерський виріб одягне сам Нік Вуйчич! Та крім того, Ксенія почала створювати одяг і для своїх друзів, які також пересуваються на інвалідних візках, і хочуть стильно та зручно одягатись. Увесь цей час допомагала малечі справжня Чарівниця - дизайнерка Людмила Бурбура. Дізнавшись про мрію Ксенії, Людмила звернулась до нас з бажанням допомогти. Хоча через хворобу Ксенія не може сама малювати ескіз - на допомогу прийшов її рідний брат, який зобразив усі її творчі ідеї на папері. Завдяки дружній команді Чарівників, дизайнерський одяг від Ксенії Гвоздяк готовий!


І от 24 лютого, Ксенію разом з Чарівниками та друзями запрошуємо у столицю на тренінг від Ніка Вуйчича та Іцхака Пінтосевича. Діти із захватом слухають натхненні виступи своїх кумирів, мотиваційних спікерів. Коли Лідія Таран сказала, що час вирушати на сцену, захопленню малечі не було меж! Під час виступу Ніка Вуйчича, фея проекту допомогла Ксенії презентувати свою колекцію одягу для дітей з інвалідністю перед величезною аудиторією Палацу спорту у Києві. Та найголовніше вбрання Ксенія підготувала для Ніка!


Дівчинка створила для нього вишиванку! Нік Вуйчич був приголомшений стараннями маленької мрійниці! А особливо його вразило, що на спині дівчинка вирішила вишити крила. Ксенію надихнули рядки з віршу її улюбленої поетеси Ліни Костенко

“А як же людина? А що ж людина?
Живе на землі. Сама не літає.
А крила має. А крила має!
Вони, ті крила, не з пуху-пір'я,
А з правди, чесноти і довір'я”

Нік одразу ж вирішив приміряти сорочку, і всі присутні відзначили, що вона йому дуже пасує! Як і обіцяв, Нік сфотографувався для соцмереж у вишиванці від Ксенії. Дівчинка разом з друзями ще довго спілкувалися та фотографувались з Ніком Вуйчичем.

Щиро дякуємо усім Чарівникам, які втілили цю мрію у життя! Як усе було - дивіться у сюжетах ТСН.Ksenia is 13 years old, and since childhood she is on a wheelchair. From birth she has an orthopedic disease because of which the girl has distorted joints. This disease is so damaging to the body that the child's joints were immobile at first. Ksenia has undergone a lot of operations and even went for treatment to Poland. She is constantly engaged with a rehab and can already stand for 1 minute on her own. Little dreamer really wants to walk. Even such a serious illness was not an obstacle to the thirst for learning. Ksenia is studying at regular school in 6 form, and her mother should visiting school to help Ksenia move.

Ksenia has an incredible dream of becoming a fashion designer for people with disabilities. Her English teacher, who also has a disability, could not find a dress on graduation, in which she would feel comfortable and looked nice. When Ksenia heard this story, she decided that when she will grow up, she will definitely become a fashion designer, so that anyone with a disability could dress stylishly. She confidently moves towards her dreams and attend fashion shows, where clothes for people with disabilities are presented. The girl notices that usually such clothes are not comfortable and not beautiful, but every person wants to look fashionable and stylish in a comfortable dress. Ksenia can only announce her own ideas of fashion clothes, but because of the illness she can not draw sketches.

Ksenia is very creative person: she loves to sing and has an episodic role in the cinema. Due to illness, the girl has a quiet voice, but she is ready to declare her dream to help all people with disabilities look stylish and fashionable. A person who has become an example for Ksenia has proved that he can never be surrendered - a famous Australian spokesman and motivational trainer, Nick Vujicic. Ksenia looked over all his trenings and interviews, and she really wants to see him during his next visit. Meeting with Nick Vujicic will be an incentive for her to achieve her goal and become a fashion designer for people with disabilities. Everybody can become a Wizard for a little dreamer!

On October 28th, the world-famous motivational speaker, Nick Vujicic, met with Ksenia at the Arena Lviv. Curator of the project, TV presenter Lidiya Taran learned about the dream of 13-year-old Kseniya - to meet with Nick Vujicic. And in the eyes of about 20 000 spectators of the Arena Lviv helped to realize this dream! Right on the stage, the girl shared with Nick another dream - to become a fashion designer for people with disabilities: "I want everyone who wearing my clothes look stylish and fashionable!". When the girl announced her dream - loud applause on the Arena of Lviv were torn apart.
Vujicic hug Ksenia and pledged to support on the path to her new dream: "When you develop a shirt for me, I'll wear it and take a photo, and then publish this photo on the social network." During a meeting with a motivational trainer Ksenia was not at all worried and even did not freeze, although it was cold at the big stadium. "I was excited with waiting for a miracle" - confessed the girl.

After meeting with Nick, a girl with enormous inspiration began to work on her first order - a sketch of a future shirt for a motivational speaker. But Ksenia still needs the help of wizards to make this wish come true - her hands almost don’t work, so it's very difficult to create a shirt on her own. Anyone who wants to become a wizard for Ksenia and help her create clothes for people with disabilities, can apply to our site - http://wish.1plus1.ua/.