Назад

Максим Цішковський, 14 років

Діагноз:
цукровий діабет І типу
Мрія:
​Мріє стати філософом, розібратись, куди поділась доброта? Якою має бути справжня дружба?
13 особи
зробили внесок
1950 грн.
зібрано з 5000 грн. необхідних
39%
Допомогти

У Максима цукровий діабет І типу. Він живе у Кам'янеці-Подільському (Хмельницької області) з татом, мамою і братиком. З дитинства був мислителем: висловлював дуже серйозні думки про сенс життя, ставив недитячі питання. Вчителі говорили, що він мислить не по роках. Однолітки його не розуміли, не могли підтримати теми, які цікавили хлопчика. Поступово Максим замкнувся, почав шукати відповіді в книжках, в Інтернеті. Із задоволенням займався моделюванням кораблів, програмуванням. Йому подобається вивчати англійську мову і він хоче в ній вдосконалюватись.

Він мріє стати філософом, розібратися, куди поділася доброта? Якою має бути справжня дружба?

Прочитайте його роздуми про добро.

Максим мріє навчатися фіолософії професійно (він розглядає можливі варіанти навчання онлайн чи офлайн, шукає майстер-класи та гуртки з філософським ухилом).

21 лютого 2017 року стало незабутнім для нашого Максима. Ми вирішили наблизити хлопця до його омріяної мети. Він особисто був запрошений на зустріч із деканом філософського факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка – Анатолієм Конверським, а також провідним професором Михайлом Бойченком. Ну, а Чарівником, який показав цей світ, Максиму став філософ за освітою, ведучий ранкового шоу Сніданок з 1+1 Єгор Гордєєв.

Ми обов'язково покажемо вам всі подробиці цього неймовірного дня у відеосюжеті трохи згодом. Дочекайтеся!