Назад

Єва Симчук, 15 років

Діагноз:
остеогенна саркома лівої стегнової кістки
Мрія:
Мріє стати професійним ілюстратором – вчитися майстерності, потім ілюструвати дитячу книжку
17 особи
зробили внесок
2000 грн.
зібрано з 10000 грн. необхідних
20%
Допомогти

Зараз Єві 15. Коли їй було всього 6 рочків, вона впала і забила ліву ніжку. Після того, як біль від забою минув, мама раптом помітила, що дівчинка почала шкутильгати, а одного разу, бігаючи, вона просто впала і не змогла підвестися. Обстеження підтвердило страшний діагноз: остеогенна саркома лівої стегнової кістки. З того часу для них світ просто перевернувся… Почалося зовсім інше життя: лікарні, операції, складні курси хіміотерапії. Довелося переїхати з рідного Херсона до Києва.

Вже 9 довгих років маленька Єва мужньо змагається зі своєю хворобою. Їй у цьому допомагає невимовна жага до життя, її весела від природи вдача і щире захоплення малюванням. Оскільки життя у лікарнях було нудне, батьки подарували Єві ноутбук для того, аби вона могла спілкуватися з друзями і не почувалася самотньою. А потім ще один удар долі випав на маленькі дитячі плечі: родину Єви покинув тато… Але талановиту дівчинку врятувала її справжня пристрасть: вона почала вивчати графічні програми, спочатку Sumo Paint, а потім Paint Tool Sai.

Нині Єва працює саме в цій програмі і творить справжні дива! Її дитяча фантазія малює незвичайних казкових персонажів і мульт героїв. За словами мами, в дитинстві дівчинка ніколи не гралася ляльками, її улюбленими іграшками були дракони, конячки, поні, динозаври, єдинороги.«Я хочу займатися творчістю, стати професійним художником- дизайнером. Навчатися справжній майстерності у художників, аніматорів. І можливо, потім вдасться презентувати арт-виставку або проілюструвати дитячу книжку чи взяти участь у малюванні мультфільму», - поділилася сокровенним бажанням юна мисткиня.

Також Єва зізналася нам, що дуже хотіла б, аби вийшла у світ дитяча книга з її ілюстраціями. І, можливо, вона могла б спробувати себе у ролі аніматора та малювати дитячі мультфільми, однак для цього їй ще потрібно вчитися.

Після ендопротезування у Єви з'явилася різниця в довжині ніг, внаслідок чого виникло скривлення хребта та сколіоз. Відтак, у неї дуже втомлюється спина, адже дівчинка годинами малює за комп'ютером. Проте вона не здається та йде до своєї мрії.

У квітні наша юна художниця Єва вже розпочала курс цифрового малюнка! На цих курсах вона познайомиться з принципами роботи цифрового художника, основами академічного малюнка, дізнається про 3D моделлінг, етапи розробки ігор і інші корисні інструменти для подальшого розвитку в світі графіки.

А у Всесвітній День Бажань Єва зустрілася із художницею, чиї малюнки допомогли їй у боротьбі з хворобою. Виявилося, що у найтяжчі моменти, коли загострювалася хвороба та виникала депресія, дівчинка дивилася блоги арт-феї "Здійсни мрію" Ані Ломакіної!

Саме світлі і позитивні малюнки Ані підтримували, надихали і допомагали не здаватися. Але тоді Єва навіть і не мріяла, що колись зможе зустрітися з Анею, та ще й отримати ексклюзивний майстер-клас! Аня показала мрійниці нові техніки малювання, дала багато цінних порад, серед яких – створити і вести власний блог і розповідати про свої малюнки. Під час спілкування з Анею, Єва вирішила, що мріє стати саме ілюстратором дитячих книг.
«Я навіть не мріяла, що колись зможу зустрітися з Анею! Вона така незвичайна і позитивна! Вона порадила завести мені свій відеоблог і пообіцяла підписатися на нього. Аня показала, як малює свої ілюстрації, як підбирає кольорову гаму і вигадує нові персонажі! І прямо з блокноту вирвала для мене оригінал моєї улюбленої ілюстрації! А ще Аня зняла зі мною відео для свого блогу!» – із захопленням розповіла Єва.

Після цього Єва і Аня разом допомагали ведучим Сніданок з 1+1 Єгору Гордєєву і Нелі Шовкопляс намалювати свої мрії дитинства і запустили арт-марафон #МояДитячаМрія .У Єви з'явилося омріяне ортопедичне крісло! Ми збиралися його подарувати в день закінчення курсів цифрового малюнка і вручення диплома, але у Єви стався рецидив і ми вирішили подарувати його перед лікуванням, щоб підтримати її, порадувати і подарувати позитивні емоції. Це багатофункціональне ортопедичне крісло, яке підтримує в правильному положенні спину і ніжки - вони не стомлюються, коли Єва багато годин сидить за ноутбуком і малює. Вона дуже зраділа, адже це професійне крісло наблизить її до здійснення її мрії!

Неймовірний сюрприз для нашої юної художниці Єви Симчук наприкінці червня зробила її кумир – художник-ілюстратор, відеоблогер та арт-фея проекту «Здійсни мрію» Аня Ломакіна! Єва зараз проходить складний курс хіміотерапії і перебувала в депресивному стані, вона погано себе почувала і зовсім перестала малювати… Про це дізналася Аня і вирішила підтримати дівчинку. Неочікувано для Єви вона приїхала в лікарню з купою цікавих подарунків! Аня подарувала їй книгу «Казки на ніч для дівчат-бунтарок» видавництва «Книголав» - це сто розповідей про життя надзвичайних жінок, проілюстровані яскравими портретами. Ці жінки з різних епох, різного соціального походження та віросповідання, але всі вони по-своєму змінили світ, їхні таланти вражають, а вчинки надихають! Також Аня привезла журнал «Твій малюк», у якому цілий розворот присвячений зустрічі Єви з Анею у «Сніданку з 1+1», олівці, фломастери та крейди для малювання, цукерку «Здійсни мрію», яка зцілює, авторства Богдана Нестеренка, а також наліпки з ілюстраціями Ані Ломакіної.

Єва не очікувала такого сюрпризу, тому неймовірно зраділа! ЇЇ емоціям та радості не було меж! Вони з Анею жартували, сміялися, розмовляли про малюнки, творчість, і Аня запропонувала Єві підготувати виставку її робіт, які згодом стануть ілюстраціями до власної книги Єви. Але для цього їй потрібно ще домалювати та доповнити незавершені роботи. Єва зізналася, що вона вміє добре малювати на планшеті, але в неї не дуже добре виходить малювати на папері, тому Аня запропонувала разом намалювати крейдами міфічних неіснуючих створінь, яких вони одна одній загадували. І це вийшло дуже круто! За словами мами, «Казки на ніч для дівчат-бунтарок» Єва і справді читала до пізньої ночі, її переповнювали емоції і вона почувалася щасливою!

Ще однією Чарівницею для дівчинки стала відома художниця з Британії Еліна Елліс - відома автор та ілюстратор книжок для дітей. Вона особисто завітала до Єви в лікарню на початку серпня. Елліс провела ексклюзивний майстер-клас та розповіла дівчинці секрети ілюстрування книжок, приховані історії на сторінках її робіт, фішки і нюанси ілюстрації. А ще надала доступ до унікальної і першої в світі онлайн-платформи з уроками ілюстрації та подарувала Єві дві свої книги. Єва розповіла Еліні про свою мрію - створити енциклопедію міфічних персонажів. Художниця надихнула Єву продовжувати малювати персонажів та, найголовніше, пообіцяла стати Наставницею Єви у створенні першої власної ілюстрованої книги!
Художниці тримають контакт і обіцяють здивувати!