Назад

Єва Симчук, 15 років

Діагноз:
остеогенна саркома лівої стегнової кістки
Мрія:
Мріє стати професійним художником – вчитися майстерності, потім презентувати персональну арт-виставку чи ілюструвати дитячу книжку
23 особи
зробили внесок
1500 грн.
зібрано з 10000 грн. необхідних
15%
Допомогти

Зараз Єві 15. Коли їй було всього 6 рочків, вона впала і забила ліву ніжку. Після того, як біль від забою минув, мама раптом помітила, що дівчинка почала шкутильгати, а одного разу, бігаючи, вона просто впала і не змогла підвестися. Обстеження підтвердило страшний діагноз: остеогенна саркома лівої стегнової кістки. З того часу для них світ просто перевернувся… Почалося зовсім інше життя: лікарні, операції, складні курси хіміотерапії. Довелося переїхати з рідного Херсона до Києва.

Вже 9 довгих років маленька Єва мужньо змагається зі своєю хворобою. Їй у цьому допомагає невимовна жага до життя, її весела від природи вдача і щире захоплення малюванням. Оскільки життя у лікарнях було нудне, батьки подарували Єві ноутбук для того, аби вона могла спілкуватися з друзями і не почувалася самотньою. А потім ще один удар долі випав на маленькі дитячі плечі: родину Єви покинув тато… Але талановиту дівчинку врятувала її справжня пристрасть: вона почала вивчати графічні програми, спочатку Sumo Paint, а потім Paint Tool Sai.

Нині Єва працює саме в цій програмі і творить справжні дива! Її дитяча фантазія малює незвичайних казкових персонажів і мульт героїв. За словами мами, в дитинстві дівчинка ніколи не гралася ляльками, її улюбленими іграшками були дракони, конячки, поні, динозаври, єдинороги.«Я хочу займатися творчістю, стати професійним художником- дизайнером. Навчатися справжній майстерності у художників, аніматорів. І можливо, потім вдасться презентувати арт-виставку або проілюструвати дитячу книжку чи взяти участь у малюванні мультфільму», - поділилася сокровенним бажанням юна мисткиня.

Також Єва зізналася нам, що дуже хотіла б, аби вийшла у світ дитяча книга з її ілюстраціями. І, можливо, вона могла б спробувати себе у ролі аніматора та малювати дитячі мультфільми, однак для цього їй ще потрібно вчитися.

Після ендопротезування у Єви з'явилася різниця в довжині ніг, внаслідок чого виникло скривлення хребта та сколіоз. Відтак, у неї дуже втомлюється спина, адже дівчинка годинами малює за комп'ютером. Проте вона не здається та йде до своєї мрії.