Назад

Ростислав Бекарюк, 10 років

Діагноз:
Нейрофіброматоз 1 типу
Мрія:
Мріє стати кардіохірургом, потрапити на операцію, а також мати смартфон
15 особи
зробили внесок
9550 грн.
зібрано з 11000 грн. необхідних
86.82%
Допомогти

Ростику 10 років. Він закінчив 4 клас. Хлопчик займався у секції самбо, і у травні 2017 року раптом у нього напухла ручка. Батьки вирішили, що це розтягнення зв’язок або вивих, адже під час навантажень був сильний біль. Після обстеження у Миколаївській обласній лікарні нейрохірурги порекомендували їхати в Київ, де в Інституті раку йому встановили діагноз: нейрофіброматоз 1 типу.

За словами мами, Ростик з 4 років почав цікавитися медициною та професією лікаря. Замість того, щоб гратися з друзями машинками, він завжди грався у лікаря з наборами лікарських інструментів: шприцами, скальпелями, фонендоскопами. А коли пішов до школи та навчився читати, почав просити батьків купувати йому енциклопедії з анатомії людини та медицини. І зараз в нього їх вже ціла бібліотека. Допитливий хлопчик вивчає ці книги, а потім влаштовує вдома вікторини і конкурси: ставить запитання батькам, а вони повинні йому відповідати. І у нього постійно виникає тисяча «чому?».

Два роки тому Ростик упав і забив ніжку. Він потрапив у відділення хірургії, де йому обробляли рану. Він постійно ходив за лікарем і цікавився його роботою. Лікар, вражений інтересом маленького пацієнта, провів йому екскурсію лікарнею, показав операційну: стіл, інструменти, плакати та розповів про процес операції. З того часу Ростик точно вирішив, що хоче бути саме хірургом, щоб рятувати життя людей!

А рік тому, коли хлопчик закінчив 3-й клас, побачив у школі оголошення про День відкритих дверей у медичному коледжі і захотів сходити туди. Мама відповіла, що йому ще зарано, однак невгамовний «чомучка» дуже наполягав. Всі дивувалися, який юний абітурієнт до них завітав. Однак все, що він побачив, йому дуже сподобалося: справжній скелет людини, макет ока, операційний стіл тощо. Ростик був просто у захваті!

А ще він хоче мати смартфон, щоб можна було завантажувати мобільні додатки про хірургію, картинки зі скелетом та органами людини і вивчати їх. І йому було б цікаво спробувати зібрати конструктор людини з людськими органами. А також він би дуже хотів потрапити на справжню операцію і подивитися, як працюють кардіохірурги. Адже Ростик вже чітко знає, що після закінчення 11 класу він буде вступати до медичного інституту в Києві, аби одного дня урочисто дати клятву Гіппократа та присвятити цій благородній справі все своє життя. Хлопчик навіть намалював свою мрію - себе у якості хірурга, що проводить справжню операцію.

Мрія Ростика почала здійснюватися! Чарівницею для мрійника стала українка Інна, яка живе в Британії. Її вразила історія Ростика, і вона передала йому смартфон та чохол для нього. А ще листівки з найкращими побажаннями для хлопчика та команди проекту. Все це вона відправила нашій Феї - Лідії Таран, а вона передала подаруночки Ростику. Тепер майбутній лікар зможе встановити на смартфоні необхідні додатки, щоб ще краще вивчати медицину. Дякуємо нашій неймовірній Чарівниці Інні!

Зворушлива історія хлопця у сюжеті:

22 грудня 2019 Ростик Бекарюк став на крок ближче до здійснення мрії! Усе відбулося таємно: ми сказали, що запросили його з бабусею подивитися святковий концерт Різдвяні історії с Тіною Кароль, де будуть виступати його улюблені артисти, як особливих гостей у рамках проєкту.


Хлопцю провели екскурсію за кулісами, влаштували фотосесію, познайомили з українськими зірками та, головне, з виконавцем, яким дуже захоплюється Ростик, мегапопулярним DZIDZIO!

Михайло Хома (Дзідзьо) та наш мрійник Ростислав душевно поговорили про особисте, успіх та мрії, повідали планами на майбутнє. Михайло дав кілька настанов хлопцю та поділився секретом того, як досягти цілей. Вони ще довго говорили, жартували, а наостанок міцно обійнялися.


Під час концерту до Ростика підійшла берегиня проєкту «Здійсни мрію» Тіна Кароль, взяла його за руку та запросила на сцену Чарівників. Учні Новопечерської школи, яких дуже вразила надзвичайна історія хлопця, разом з телеведучою, кураторкою проєкту "Право на освіту", Наталею Мосейчук прийшли особисто розповісти хлопцю, що його мрія здійсниться вже у новому році. Вони вручили мрійнику сертифікат, у якому йдеться, що завдяки великій мрії Ростика у 2020 році буде створено справжню тренувальну лабораторію для студентів кардіохірургів у медичному університеті. А ще Ростик потрапить на справжню операцію на серці і зможе ще ближче познайомитися з професією мрії!

Кошти, за які буде облаштовано кабінет, було зібрано спальними зусиллями учнів Новопечерської школи під час благодійних акцій. На одній із них встиг побувати і Ростислав. Також школярі подарували мрійнику книгу про нейрохірургію, аби той почав детально вивчати анатомію вже сьогодні.

Україну чекає ще один талановитий хірург, який обов’язково допоможе вилікувати тисячі людей. Дякуємо всім Чарівникам, котрі долучилися до втілення цієї дивовижної мрії!

Про мрії в сюжеті: