Назад

Ваня Кітовський , 14 років

Діагноз:
Гострий лімфобластний лейкоз
Мрія:
Мріє дізнатися секрети гри World of Tanks
33 особи
зробили внесок
3250 грн.
зібрано з 10000 грн. необхідних
32.5%
Допомогти

У Вані гострий лімфобластний лейкоз. Процедури, пігулки, аналізи... Проте є те єдине, що тримає його та відволікає від болючих процедур. Ваня захопився відеоіграми в 9 років. Він любить гонки Need for speed і World of Tanks. Остання - його найулюбленіша гра. Він постійно шукає інформацію про неї, підписався на блог і канал успішного гравця в "танки" Jove (Костянтин Ладанін).

До хвороби у Вані не було достаньо часу вдосконалюватись в цій сфері - він вчився в школі і займався волейболом в спортивній школі. Коли захворів і потрапив в лікарню, спорт довелось покинути, але азарт залишився. І комп'ютерні відеоігри зараз займають весь час і думки хлопця, дозволяють відволіктись від переживань і страху.

У Вані в лікарні з'явився друг, який розділяє захоплення відеоіграми, Володя Іванюк. Хлопці лежать в одній палаті, грають на своїх ноутбуках у відеоігри, обговорюють їх і разом мріють про майбутні успіхи. Ще Ваня хоче мати хороший комп’ютер, який би підтримував високі установки графіки для відеоігор. Ваня впевнено каже, що своє майбутнє він обов'язково поєднає зі сферою технологій.

Мрія нашого Вані здійснилася 12 липня! Він зустрівся з відомою командою українських чемпіонів з кіберспорту Na’Vi (Natus Vincere), яка бере участь у міжнародних турнірах. Про мрію Вані дізнався чарівник Олег, який 7 років присвятив розвитку цієї організації, і відгукнувся, написавши на сайт wish.1plus1.ua ! Він допоміг організувати зустріч мрійника з командою Na’Vi - учасники якого раніше ставали Чемпіонами світу з гри в World of Tanks! Саме у цей момент кумири Вані повернулися з турніру ESL One Cologne 2018, який проходив у німецькому Кельні, звідки вони привезли вже третю перемогу поспіль.

Наш герой думав, що їде до столиці на звичайну екскурсію, тому їхав без особливого бажання. Він навіть не підозрював, що команда чарівників у Києві працює над тим, щоб подарувати йому такий омріяний сюрприз!

Спочатку для нього організували екскурсію в офісі кіберспортивного клубу Na’Vi , де хлопчик познайомився з його історією та здобутками. І коли він побачив їх легендарні кубки, яких в арсеналі команди вже понад 30, його очі засяяли!

Після цього Ваня відвідав тренувальну базу команди Counter-Strike, де відомі гравці вже почали підготовку до наступного чемпіонату , який відбудеться в Атланті. Ваня також мав нагоду спробувати себе в ролі гравця та пограти в гру з чемпіонами. Його радості не було меж, а емоції просто зашкалювали, коли він опинився у справжньому геймерському кріслі!

Члени команди Na’Vi подарували Вані їхні брендовані футболки, кепку та світшот, а чарівник Олег - набір комп’ютерних аксесуарів для професійного гравця. Наша фея Саша Лобода вручила юному геймеру книгу, де описана стратегія і тактика ведення бою у грі World of Tanks.

«Після цієї зустрічі у мене з’явився бойовий дух, аби долати хворобу, одужувати та стати крутим геймером, відомим не лише в Україні, а й за кордоном!», - зізнався нам юний мрійник.

Чарівник Олег домовився з Ванею підтримувати контакт і в майбутньому, допомагати в тренуваннях, сприяти зустрічам з Na’Vi. А наш герой надихнув його створювати соціальні проекти і вHyperX , де він зараз працює.

Дякуємо Na’Vi та HyperX за сприяння в організації зустрічі!

Завдяки чарівній силі Facebook здійснилася ще одна мрія хлопчика! Ваня мріяв про професійний комп'ютер для кіберспотру. Хлопчик навіть намалював свою мрію. І вона ожила!

Після нашої публікації про Ваню дізнався Чарівник Олександр Кохановський, який і пообіцяв подарувати йому комп’ютер. Ексклюзивний, зібраний з унікальних деталей, замовлених з різних країн світу - комп'ютер та всі необхідні аксесуари чарівники привезли Вані прямо додому!
Хлопчик в захваті від подарунку, адже саме на таких комп'ютерах готуються до світових змагань з кіберспорту і вже будує плани підкорити світ відеоігор!
Дякуємо Олегу Булавко, Євгену Золотарьову та Natus Vincere, що допомогли здійснити мрію!