Назад

Анастасія Волошина, 13 років

Діагноз:
ПНЕТ м’яких тканин правого стегна (саркома Юінга)
Мрія:
Мріє стати ландшафтним дизайнером
20 особи
зробили внесок
6900 грн.
зібрано з 6000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Насті 13 років. Вона живе у селі Квасово Берегівського району Закарпатської області. У травні 2016 року у школі старшокласники вдарили її по правій ніжці, і вона розпухла. Місцеві лікарі поставили діагноз – забій, гематома і призначили прогрівання. Але воно не допомагало, а ставало тільки гірше. В Ужгородській дитячій лікарні її прооперували і видалили гематому, після чого Настя з мамою звернулися в Інститут раку у Києві, де було встановлено діагноз: ПНЕТ м’яких тканин правого стегна (саркома Юінга).

Настя пройшла 14 блоків хіміотерапії та променеву терапію. Спочатку було покращення, але потім пухлина перестала реагувати на хімію, і стався рецидив. Дівчинку виписали на паліативне лікування. Зараз вона перебуває вдома на сухій підтримувальній хімії.

Однак мужня дівчинка не здається, її підтримує любов до природи та її велика мрія! Вирісши серед мальовничих Карпат, Настя з дитинства закохана в природу і мріє стати ландшафтним дизайнером, аби створювати красу на Землі. Вона дуже любить квіти. Наша героїня навіть намалювала малюнок, як вона уявляє свою мрію, але спочатку хотіла б повчитися цьому у професійного дизайнера ландшафтів.

«Я дуже люблю природу і квіти, і хотіла б у себе в саду насадити багато тюльпанів, нарцисів, хризантем, фіалок», - зізналася нам юна натуралістка.

А також Настя ще хотіла б побувати на морі.

Мрія Насті ожила! Наша фея Лідія Таран разом з командою Чарівників-Квітникарів змогли створити весняну клумбу з осінніх квітів. Пані Світлана подарувала квіти зі свого питомника, аби мрія Насті стала реальністю. А потім 30 пар рук садили одну незвичайну клумбу, щоб невиліковно хвора дівчинка посміхнулася. Маленька Настя щодня чекала на диво і от воно сталося! Вона разом з мамою приїхала до столиці і завітала на прогулянку до знаменитого ботанічного саду імені Гришка. Тут вони зайшли на алею миру і побачили ту саму клумбу, яка ніби ожила з малюнка Насті. Жовті, помаранчеві, рожеві барви, дівчинка не могла стримати посмішку і, не дивлячись на слабкість, захотіла сама посадити кілька цикубилинок тюльпанів, які неодмінно проростуть весною. Цю неймовірну клумбу назвали на честь маленької авторки - Волошина клумба.


А для того, щоб і в оселі дівчинки також був сад, знайшлись Чарівники, які передали пакунок з цибулинками квітів. Як справжній ландшафтний дизайнер, Настя посадить цибулинки, та вже навесні радітиме з цієї квіткової краси. Дякуємо всім чарівникам, які допомогли мрії Насті здійснитися!