Назад

Анастасія Волошина, 13 років

Діагноз:
ПНЕТ м’яких тканин правого стегна (саркома Юінга)
Мрія:
Мріє стати ландшафтним дизайнером
12 особи
зробили внесок
1700 грн.
зібрано з 6000 грн. необхідних
28.33%
Допомогти

Насті 13 років. Вона живе у селі Квасово Берегівського району Закарпатської області. У травні 2016 року у школі старшокласники вдарили її по правій ніжці, і вона розпухла. Місцеві лікарі поставили діагноз – забій, гематома і призначили прогрівання. Але воно не допомагало, а ставало тільки гірше. В Ужгородській дитячій лікарні її прооперували і видалили гематому, після чого Настя з мамою звернулися в Інститут раку у Києві, де було встановлено діагноз: ПНЕТ м’яких тканин правого стегна (саркома Юінга).

Настя пройшла 14 блоків хіміотерапії та променеву терапію. Спочатку було покращення, але потім пухлина перестала реагувати на хімію, і стався рецидив. Дівчинку виписали на паліативне лікування. Зараз вона перебуває вдома на сухій підтримувальній хімії.

Однак мужня дівчинка не здається, її підтримує любов до природи та її велика мрія! Вирісши серед мальовничих Карпат, Настя з дитинства закохана в природу і мріє стати ландшафтним дизайнером, аби створювати красу на Землі. Вона дуже любить квіти. Наша героїня навіть намалювала малюнок, як вона уявляє свою мрію, але спочатку хотіла б повчитися цьому у професійного дизайнера ландшафтів.

«Я дуже люблю природу і квіти, і хотіла б у себе в саду насадити багато тюльпанів, нарцисів, хризантем, фіалок», - зізналася нам юна натуралістка.

А також Настя ще хотіла б побувати на морі.