Назад

Богдан-Віктор Шидловський, 14 років

Діагноз:
Ураження ЦНС
Мрія:
Мріє дізнатись секрети роботи механіка станції технічного обслуговування
5 особи
зробили внесок
1600 грн.
зібрано з 12000 грн. необхідних
13.33%
Допомогти

Богдану зараз 14 років, він мешкає у місті Харків у великій родині дитячого будинку сімейного типу. Окрім нього в родині є ще семеро дітлахів. У хлопчика ураження центральної нервової системи. Через хворобу в дитинстві малий не міг розмовляти і до 5 рочків спілкувався лише звуками. Проте зараз Богдан прекрасно розмовляє, хоча має декілька разів на рік лягати на обстеження в стаціонар. Таке одужання стало можливим завдяки любові та турботі його родини.

Усю сім’ю виховує мама, яка робить усе для того, щоб діти жили в любові і розвивали свої таланти. Найголовніше захоплення Богдана - автомобілі. Коли він був маленький, батьки дарували йому багато машинок. Малюк залюбки подовгу з ними грався, фарбував, розбирав і збирав маленькі деталі іграшкових автівок. Він міг розібрати одну маленьку машинку та сконструювати з її деталей три інші. Зараз Богдан вважає, що він уже достатньо дорослий, тому усю колекцію улюблених автівок він роздав молодшим братикам та сестричкам. Але його щире захоплення автомобілями від цього не зменшилось. Юному мрійнику дуже подобаються автівки з красивим дизайном. Він добре розуміється та продовжує вивчати різні марки та моделі машин, і найкращими вважає Mazda, BMW та Bugatti. Він часто буває з мамою на СТО і з захватом спостерігає, як там збирають та ремонтують різні автомобілі. Хлопець вже навіть визначився з майбутньою професією і впевнений, що стане механіком станції технічного обслуговування. Для нашого арт-марафону #МояДитячаМрія Богдан намалював, як він працює над створенням новенької автівки.

Богдан мріє відкрити власне СТО аби відремонтувати якомога більше машин. Та найголовніше - щоб власними руками зібрати свою БМВ і кататися на ній по місту! Юний мрійник вірить, що знайдуться Чарівники, які допоможуть йому наблизитись до своєї мрії, і дізнатись усі подробиці роботи механіка СТО.

Мрія Богдана-Віктора здійснилася завдяки неймовірним Чарівникам! До останнього все тримали в секреті від нашого мрійника. Хлопець думав, що просто вийшов з мамою на прогулянку містом. Та насправді вони відправились до СТО 99, де їх вже з нетерпінням чекав автомеханік Андрій. Він запросив Богдана на екскурсію по станції техобслуговування. Богдан неприховуючи захоплення розглядав все довкола і був неабияк вражений, коли дізнався, що просто зараз зможе відчути себе в ролі автомеханіка! Разом з Андрієм хлопець уперше в житті замінив колесо на справжній автівці.

Богдан з захватом слухав та оглядав різні автівки та ставив безліч запитань професіоналам. Команда станції техобслуговування була настільки вражена обізнаністю та завзяттю юного мрійника, що пообіцяли дочекатись поки злопець закінчить навчання, та готові взяти його на роботу! Дякуємо всій команді Чарівників СТО 99 за втілення цієї мрії!